W poniedziałek 07.05.2018 w ramach programu „Kim będę jak dorosnę”odwiedziła nas pani Magdalena Domańska. Przybliżyła nam pracę animatora kultury (z łac. animo- tchnąć życie w coś, ożywiać. ) Nasz gość zajmuje się promowaniem kultury min. poprzez organizacje wszelkiego rodzaju imprez, wydarzeń kulturalnych, warsztatów, akcji charytatywnych, półkolinii i wielu, wielu innych. Dzieci przekonały się jak fascynujący jest zawód animatora kultury, daje możliwość spotkania z ciekawymi, wybitnymi, a niekiedy bardzo znanymi osobami czy celebrytami.
Przedszkolaki miały możliwość wcielić się w rolę modeli na przeprowadzonej przez panią Magdę rewii mody. Nauczyły się też podstawowych kroków Zumby. To był bardzo aktywny i pełen inspiracji dzień. Jeszcze raz dziękujemy pani Magdalenie Domańskiej za poświęcony na czas.