Trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 zapraszamy do kontaktu!                    Trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 zapraszamy do kontaktu!                    Trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 zapraszamy do kontaktu!

grupa dzieci na pikniku w słomkowych kapeluszach

Informacje o niepublicznym przedszkolu Aniołek

Misją przedszkola Aniołek jest tworzenie przestrzeni, w której każde dziecko czuje się jak w domu. Dążymy do tego, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci rozwijają się wszechstronnie, w atmosferze radości, bezpieczeństwa i szacunku. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego malucha, które pozwala na rozwijanie jego naturalnych talentów i zainteresowań. Współpraca z rodzicami jest dla nas niezwykle ważna – to oni są naszymi najważniejszymi partnerami w procesie wychowawczym. Stawiamy na kreatywne nauczanie, które pozwala dzieciom na odkrywanie świata przez zabawę, eksperymentowanie i twórcze myślenie.

Jak realizujemy naszą misję?

Nasze wartości przekładają się na codzienną działalność przedszkola na wiele sposobów. Przykładowo, indywidualne podejście do każdego dziecka realizujemy poprzez organizację zajęć dodatkowych, które są dostosowane do zainteresowań i potrzeb naszych podopiecznych. Współpraca z rodzicami jest realizowana poprzez regularne spotkania i konsultacje, podczas których omawiamy postępy dzieci i planujemy dalsze działania. Kreatywne nauczanie realizujemy poprzez różnorodne projekty edukacyjne, takie jak warsztaty artystyczne, naukowe eksperymenty czy wycieczki do miejsc, które mogą zainspirować dzieci do dalszego odkrywania świata.