Nasza kadra to zgrany zespół, który tworzą nauczyciele doświadczeni, ale też młodzi. Wszyscy są świetnie wykształceni, zaangażowani, a wielu z nich pracuje z nami od początku istnienia naszych placówek lub niewiele krócej. Same będąc pasjonatkami skupiamy wokół siebie ludzi pasji- nauczycieli, specjalistów i instruktorów na najwyższym poziomie, o którym ogólnie wiadomo nie tylko w Łęcznej, ale też w całej Polsce. Nasi współpracownicy to tak jak i my ludzie dbający o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Pracujemy ze sobą długofalowo, gdyż w naszej placówce odnajdują swoje miejsce wyjątkowi entuzjaści, osoby kreatywne i zakochane w pracy z dziećmi i rozwoju. Z dumą oglądamy ich sukcesy (jak również tych naszych koleżanek i kolegów, którzy rozpoczęli indywidualne kariery tworząc miejsca, gdzie sami sprawują stanowiska kierownicze- ich działania to również świadectwo atmosfery rozwoju i wzajemnego wsparcia w naszych placówkach).

Nasza kadra swoją pasją zaraża dzieci, inspiruje je do odkrywania świata nauki, przyrody, sztuk plastycznych, muzyki, tańca, sztuk teatralnych, gry w szachy, jazdy konnej, gotowania, uprawy ogrodu i wieeeelu innych wspaniałych dziedzin. Tylko będąc osoba otwartą, z sercem do dzieci bez względu na typ ich rozwoju, można im przekazać miłość, a to robią właśnie nasi współpracownicy – okazują dzieciom miłość, cierpliwości i zrozumienie. Nasi nauczyciele to prawdziwi profesjonaliści, pochylają się nad dzieckiem lecz nie infantylizują swoich działań, każde ich posuniecie ma służyć rozwojowi dzieci i budowaniu ich osobowości. Motywują Aniołki do odkrywania świata zgodnie z jego możliwościami i potrzebami, dbają by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w swoim własnym tempie, atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości. W swojej pracy, wykorzystujemy innowacyjne koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Jesteśmy pasjonatami edukacji przedszkolnej i włączającej, profesjonalistami w zakresie rozwoju dziecka i terapii dzieci z niepełnosprawnościami. A prywatnie… jesteśmy dobrymi koleżankami i kolegami, często przyjaciółmi.

mgr Anna Skrzypek-Woźniacka

Dyrektorka ds. pedagogicznych

Specjalistka zarządzania oświatą

Filolożka

Neurologopedka

Mioterapeutka

Specjalistka wczesnej interwencji, terapii karmienia i żywienia

Oligofrenopedagożka

Specjalistka wczesnego wspomagania dziecka i terapii osób z ASD

Międzynarodowa instruktorka Metody Butejki

Certyfikowana instruktorka Shantala Special Care

Certyfikowana terapeutka Metody ETTHNO kinesiotaping wg podejścia Esther de Ru, Attention Autyzm, Emphaty Dolls, Tomatis i Neurofeedback

Terapeutka Funkcjonalna Ortodoncji  MFS

Wykładowczyni akademicka

Barbara Malczak

Dyrektor ds. administracyjnych

Terapeuta behawioralny

Dietetyk

Terapeuta Metody Tomatisa

NASZ ZESPÓŁ „ANIOŁKA” W ŁĘCZNEJ:

mgr Monika Czerwińska

Koordynator WWR

Terapeuta ręki

lic. Kinga Radko

mgr Anna Wiater

mgr Angelika Kowalska

Nauczyciel języka niemieckiego

Terapeuta wiodący dziecka

mgr Beata Tubek

Terapeuta wiodący dziecka

Karolina Matysek

Opiekun medyczny

Dorota Wawryszuk

Opiekun medyczny

Beata Niećko

Ewelina Gryglicka

Anna Korczyk

Pomoc kuchenna

Pomoc nauczyciela

NASZ ZESPÓŁ  „ANIOŁKA” W KIJANACH:

Weronika Oleszczyńska

Beata Chodun

Pomoc kuchenna

SPECJALIŚCI ZAJĘĆ DODATKOWYCH I TERAPII:

mgr Agnieszka Skrzypek

Nauczyciel języka angielskiego

Oligofrenopedagog

Terapeuta ręki

mgr Mariusz Kozak

Nauczyciel rytmiki

mgr Joanna Osierda-Romaniuk

mgr Marek Brodowski

Terapeuta integracji sensorycznej

Elżbieta Dawidek

Terapeuta AAC

Terapeuta metody PROMPT

Glottodydaktyk

Trener Mówik’a (Dico S.C.).