Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 17 stycznia 2018r. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił nam nasz rytmik Wujek Mariusz.

Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Niezliczone księżniczki, towarzyszące im, królewny, motylki, myszki, czarownica, policjanci, strażak, smok oraz Batman, a także  inne  postacie opanowały na kilka godzin Niepubliczne Przedszkole „Aniołek” w Kijanach. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę.