Listonosz to bardzo odpowiedzialny zawód. Wiedzą już o tym nasze przedszkolaki. W dniu 30.10.2017r. do naszego przedszkola zaprosiliśmy pana, która jest listonoszem Poczty Polskiej w naszej Gminie. Naszego gościa bardzo serdecznie powitały „Słoneczka” i „Gwiazdeczki”. Pan bardzo ciekawie opowiedziała naszym wychowankom o swojej pracy. Na koniec dzieci mogły przymierzyć kurtkę listonosza z czego były bardzo zadowolone. Listonosz wręczył koperty dla wszystkich przedszkolaków, aby mogły przykleić znaczek. W podziękowaniu za bardzo interesujące spotkanie oraz przybliżenie dzieciom pracy listonosza dzieci wręczyły panu listonoszowi pamiątkowe podziękowanie i zaśpiewali piosenkę.
Bardzo serdecznie dziękujemy panu listonoszowi za tak miłe i ciekawe spotkanie!

ŻYCZYMY WSZYSTKIM LISTONOSZOM ABY KAŻDY DZIEŃ BYŁ SŁONECZNY, LUDZIE ŻYCZLIWI, TORBY LEKKIE A WSZYSTKIE LISTY, TELEGRAMY, PACZKI ŁATWE DO DOSTARCZENIA I PRAWIDŁOWO ZAADRESOWANE.