Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. 24.05 w naszym przedszkolu swoje 5 urodziny obchodziła Oliwia. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw w których brała udział Mama i młodszy braciszek naszej Oliwki. Kiedy Oliwka zajęła honorowe, urodzinowe miejsce cała grupa zaśpiewała jej „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia, które ciocia zapisywała na baloniku, jubilatka mogła poczuć się wyjątkowo. Kiedy przyszła pora na poczęstunek cała grupa usiadła do stolików, gdzie na dzieci czekał pyszny poczęstunek.