Dawno dawno temu…Tak zazwyczaj zaczynają się bajki o królewnach i nie tylko. 25 maja Gwiazdki obchodziły dzień królewny i królewicza. Był piękny zamek, kareta i skarbiec królewski . Dzieci były przebrane za postacie związane z bajkami o królewnach. Były więc wróżki, piraci, czarownice, smok i oczywiście królewny i królewicze. Przedszkolaki doskonale i ogromną radością wcieliły się w swoje rolę. Nasze pociechy z łatwością rozwiązywały zagadki związane z księżniczkami oraz przypominały sobie najbardziej znane królewny i ich bajkowe historię. Chętnie tworzyły też własne opowieści. Dzieci doskonale się bawili szukając bucika Kopciuszka czy oddzielając groch od fasoli. Nie obyło się też bez królewskiego balu i wspaniałych tańców.