W środę 26.04.2018 w ramach programu ” Kim będę jak dorosnę?” odwiedziła nas pani Katarzyna Słomka Michalak, dzięki której dzieci mogły zapoznać się z pracą kuratora sądowego i sadu. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem i ogromną ciekawością wcieły się w rolę : adwokata, radcy prawnego, prokuratora, sędziego , oskarżonego a nawet świadka przeprowadzając kilka małych rozpraw sądowych. Dzieci dowiedziały się jakiego
koloru żaboty przy togach noszą poszczególne osoby. Pani kurator opowiedziała dzieciom jak ważna, odpowiedzialna niekiedy trudna ale ciekawa i fascynująca jest praca w sądzie. Nasze pociechy były pod ogromnym wrażeniem spotkania z panią Kasia. Jeszcze przez długi czas rozmawiały że sobą i wspominamy sympatyczną wizytę pani kurator. Jeszcze raz dziękujemy pani Kasi Słomce Michalak za poświęcamy nam czas.