Dzisiaj było bardzo uroczyście, odbył się Bal Wszystkich Świętych.
Tego dnia było jak w niebie: dzieci ubrały się w stroje nawiązujące do postaci świętych.
Świat chyba nigdy nie widział w jednym miejscu tyle świętych osób. Tego dnia dzieci przyszły przebrane za poznanych świętych, oraz aniołów. Przedszkolacy przedstawiali swoim kolegom i koleżankom sylwetki swoich patronów oraz ciekawostki z ich życia. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy i tańca. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki, tańczyły i śpiewały poznane piosenki.
Bal był dla Gwiazdeczek i Słoneczek, inspiracją w poznawaniu świętych i naśladowaniu ich życia. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę
RODZICÓW za zaangażowanie pozytywny odzew w przygotowaniu tak pięknych strojów – przebrań.