Cieszymy się bardzo że nasza

Cieszymy się bardzo że nasza córka uczęszcza do przedszkola,, aniołek,,. Pewność że to był nasz idealny wybór potwierdza uśmiechnięta buzia naszego dziecka. Przyjazna atmosfera tam panująca doskonale sprzyja rozwojowi naszej córki oraz dobremu jej samopoczuciu. Dyrekcja jest wspaniała Ciocie są przemiłe, ogromnie angażują się w swoją pracę realizują niezwykle bogaty program dydaktyczny, jednocześnie urozmaicają go pomysłowymi zajęciami i zabawami. Potrafią także dostrzec indywidualne potrzeby każdego dziecka, a także są otwarte na rozmowę i kontakt z rodzicami. Przedszkole,, Aniołek,, to miejsce które można polecić każdemu. Zapisując dziecko do tego przedszkola powierza się je w dobre ręce w pełnym tego słowa znaczeniu.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.