Nasza kadra to zgrany zespół, który tworzą nauczyciele doświadczeni, ale też młodzi. Wszyscy są świetnie wykształceni, zaangażowani, a wielu z nich pracuje z nami od początku istnienia naszych placówek lub niewiele krócej. Same będąc pasjonatkami skupiamy wokół siebie ludzi pasji- nauczycieli, specjalistów i instruktorów na najwyższym poziomie, o którym ogólnie wiadomo nie tylko w Łęcznej, ale też w całej Polsce. Nasi współpracownicy to tak jak i my ludzie dbający o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Pracujemy ze sobą długofalowo, gdyż w naszej placówce odnajdują swoje miejsce wyjątkowi entuzjaści, osoby kreatywne i zakochane w pracy z dziećmi i rozwoju. Z dumą oglądamy ich sukcesy (jak również tych naszych koleżanek i kolegów, którzy rozpoczęli indywidualne kariery tworząc miejsca, gdzie sami sprawują stanowiska kierownicze- ich działania to również świadectwo atmosfery rozwoju i wzajemnego wsparcia w naszych placówkach).
Nasza kadra swoją pasją zaraża dzieci, inspiruje je do odkrywania świata nauki, przyrody, sztuk plastycznych, muzyki, tańca, sztuk teatralnych, gry w szachy, jazdy konnej, gotowania, uprawy ogrodu i wieeeelu innych wspaniałych dziedzin. Tylko będąc osoba otwartą, z sercem do dzieci bez względu na typ ich rozwoju, można im przekazać miłość, a to robią właśnie nasi współpracownicy – okazują dzieciom miłość, cierpliwości i zrozumienie. Nasi nauczyciele to prawdziwi profesjonaliści, pochylają się nad dzieckiem lecz nie infantylizują swoich działań, każde ich posuniecie ma służyć rozwojowi dzieci i budowaniu ich osobowości. Motywują Aniołki do odkrywania świata zgodnie z jego możliwościami i potrzebami, dbają by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w swoim własnym tempie, atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości. W swojej pracy, wykorzystujemy innowacyjne koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Jesteśmy pasjonatami edukacji przedszkolnej i włączającej, profesjonalistami w zakresie rozwoju dziecka i terapii dzieci z niepełnosprawnościami. A prywatnie… jesteśmy dobrymi koleżankami i kolegami, często przyjaciółmi.

mgr Anna Skrzypek-Woźniacka
Dyrektor ds. pedagogicznych
Neurologopeda
Oligofrenopedagog
Specjalista WWRD
Terapeuta Shantali Body Care, Attention Autyzm, Emphaty Dolls, Kinesiotaping, Tomatis i Neurofeedback
Terapeuta żywienia
Terapeuta ortodoncji funkcjonalnej MFS
Ciocia Ania ukończyła studia magisterskie z języka polskiego i logopedii, studia podyplomowe z neurologopedii, kursy kwalifikujące w zakresie zarządzania oświatą, oligofrenopedagogiki, wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju oraz wiele innych kursów, szkoleń i form kształcenia, głównie w zakresie pracy terapeutycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym, zarządzania zespołami ludzkimi. Od ponad dwudziestu lat pracuje na wszystkich poziomach edukacji, począwszy od wczesnej interwencji logopedycznej, poprzez terapię dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, po zajęcia edukacyjne z młodzieżą, a także szkolenia dla dorosłych. Zanim powstały przedszkola pracowała jako terapeuta, nauczyciel, a następnie jako inspektor ds. oświaty.
Ciocia Ania jest współwłaścicielem i dyrektorem ds. pedagogicznych Przedszkoli Niepublicznych „Aniołek”, twórcą ich programu edukacyjnego i terapeutycznego. To ona odpowiada za naszą ofertę edukacyjną i wychowawczą, dba aby każde dziecko było traktowane indywidualnie i z troską. Jest twórcą dużej części autorskich programów przedszkolnych, które realizujemy w placówce. Mówi, że najbardziej na świecie kocha dzieciaki więc praca z nimi to dla niej przyjemność i nagroda, a nie wysiłek. Wierzy w ludzi, dlatego chętnie rozmawia, słucha propozycji Rodziców i stara się aby ostateczny kształt przedszkola był efektem naszych wspólnych marzeń wcielonych w życie.
Poza pracą w przedszkolu Ciocia Ania realizuje swoje pasje pełniąc funkcję prezesa Stowarzyszenia Chorągiew Zamku w Zawieprzycach, które zajmuje się edukacją historyczną, działa na rzecz kobiet, między innymi w Klubie Kobiet z Pasją, organizuje liczne akcje charytatywne wiedząc, iż zawsze jest ktoś kto może czekać na naszą wyciągniętą z pomocą dłoń.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną równie aktywnego co ona męża i dumną mamą nastoletniego Antka, który był inspiracją do stworzenia przedszkoli. Wolny czas w jej życiu jest niezbyt częstym zjawiskiem ale kiedy tylko może czyta, pisze, gotuje, słucha muzyki, a najchętniej spotyka się z przyjaciółmi i podróżuje.

Barbara Malczak
Dyrektor ds. administracyjnych
Pedagog
Opiekun żłobkowy
Terapeuta behawioralny
Dietetyk
Ciocia Basia jest współwłaścicielem Przedszkoli Niepublicznych „Aniołek” oraz pełni w nich funkcję dyrektora ds. administracyjnych. Posiada duże doświadczenie zawodowe i kwalifikacje w zakresie zadań administracyjnych, które wykorzystuje działając dynamicznie aby wszystkie dokumenty dotyczące współpracy z urzędami, umów, płatności w naszych placówkach były zawsze czytelne dla Rodziców i gotowe na czas. To Ciocia Basia pamięta aby nigdy nie zabrakło nam rzeczy potrzebnych w przedszkolu i żebyśmy mogli korzystać z materiałów najwyższej jakości. Jest wesołą i życzliwą osobą, kocha dzieci i dba aby czuły się w naszym przedszkolu jak w domu.
Prywatnie jest szczęśliwą mamą Patrycji studentki medycyny i Pawła studenta prawa. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze. Najchętniej spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.
NASZ ZESPÓŁ W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „ANIOŁEK” W ŁĘCZNEJ:

mgr Katarzyna Skrzypek
Zastępca dyrektora
Oligofrenopedagog
Terapeuta ręki
Arteterapeuta
Animator kultury
Ciocia Kasia jest absolwentką studiów magisterskich na UMCS w Lublinie w zakresie socjologii i animacji kultury, a także studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz oligofrenopedagogiki.Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, jest terapeutą ręki oraz trenerem Sensoplastyki®. Ukończyła liczne kursy w zakresie pracy z dziećmi i rodzicami, między innymi w zakresie technik pracy z grupą, animacji czasu wolnego, pedagogiki zabawy, wykorzystania technik plastycznych w pracy z dziećmi, tańców integracyjnych, rozwijania aktywności twórczej dziecka, a także wolontariatu i liczne treningi komunikacji interpersonalnej. Pracowała jako animator kultury, prowadziła Rodzinny Klub Aktywizacji, Kalejdoskop, organizując warsztaty, szkolenia i akcje aktywizujące środowisko lokalne. Pracę w przedszkolu traktuje jako realizację życiowego powołania do pracy z najmłodszymi i wierzy, iż okres od 0-6 roku życia dziecka jest czasem najaktywniejszego rozwoju człowieka dlatego warto szczególnie angażować się w wychowanie dzieci w tym wieku.
Ciocia Kasia jest osobą niezwykle pomysłową organizującą zajęcia dla dzieci w sposób kreatywny i nieszablonowy. To osoba otwarta, stara się podążać za indywidualnym tempem rozwoju dzieci, stale wykorzystywać naturalny potencjał rozwojowy, który tkwi w najmłodszych. Ceni sobie współpracę z Rodzicami, podkreśla znaczenie współdziałania na szczeblu- Rodzic- Dziecko-Nauczyciel. W swojej pracy stawia na naukę samodzielności i kształtowanie postawy otwartej u dzieci. Interesuje się zagadnieniami Montessori, psychologią oraz interakcjami społecznymi, technikami plastycznymi i ekologią. W wolnych chwilach czyta książki, gra z córkami w scrabble lub inne gry planszowe. Prywatnie jest dumną mamą dwóch córek, absolwentek naszego przedszkola: Gabrysi i Hani. Twierdzi, że to dzieci są naszą najlepszą wizytówką.

mgr Katarzyna Matysiak
Nauczyciel przedszkola
Specjalista WWRD
Choreoterapeuta
Logorytmik
Z wykształcenia magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Bardzo chętnie wzbogaca swoją wiedzę poprzez różne formy aktywności doskonalenia zawodowego. Ukończyła studia podyplomowe „Rewalidacja i edukacja osób ze spektrum autyzmu, w tym z zespołem Aspergera oraz innymi całościowymi zaburzeniami rozwojowymi”. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na szczeblu edukacji przedszkolnej. Ciocia Kasia dba o odpowiedni tok adaptacji i bieżący kontakt z rodzicami.
Jest uśmiechnięta, miła oraz dobroduszna. Zawsze z dużym ciepłem i miłością podchodzi do podopiecznych. Ogromne znaczenie przywiązuje do pozytywnej współpracy z rodzicami.
Wyróżnia się otwartością, troskliwością oraz pomysłowością.
W pracy z dziećmi wykorzystuje m.in. Metodę Weroniki Sherborne, którą dzieci uwielbiają.
Do każdego dziecka pochodzi indywidualnie. Jest dla dzieci nie tylko nauczycielem ale również wspierającym przyjacielem.
W życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą córki Klary oraz Laury.
Bardzo lubi spędzać czas ze swoją rodziną na wycieczkach rowerowych oraz w czasie wolnym odpoczywać na działce.

mgr Jolanta Biały
Pedagog
Terapeuta behawioralny
Socjoterapeuta
Opiekun medyczny
Animator kultury
Ciocia Jola jest autorką i realizatorką alternatywnych programów profilaktyczno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży. Doskonale sprawdza się jako koordynator, reżyser jak również aktor w Chorągwi Zamku w Zawieprzycach. Angażuje się w duża ilość projektów społecznych jako koordynator, jest autorka licznych publikacji sfinansowanych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie. W chwili obecnej Ciocia Jola kończy studia podyplomowe : Edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i zespołem Aspergera. W swojej pracy pedagogicznej stawia na niekonwencjonalne metody, pisze i opracowuję własne programy terapeutyczne bazując na kreatywności i mocnych stronach dziecka. Hasło przewodnie jej programów to cytat Janusza Korczaka, którego uważa za swojego mentora : „Pozwólmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może”. Prywatnie z zaangażowaniem oddaje się swojemu hobby czyli historii, teatrowi, ogrodnictwu i pszczelarstwu. Kursy i szkolenia: Komunikacja alternatywna PECS. Dziecięca trauma rozwojowa. Praca z dziećmi z zaburzeniami przywiązania. Zrządzanie projektami społecznymi.

mgr Marta Krupa
Oligofrenopedagog
Specjalista WWRD
Nauczyciel Montessori
Terapeuta Lego TUS
Ciocia Marta jest absolwentką pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Ciocia Marta ukończyła także studia podyplomowe: wczesna interwencja i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka a także roczny kurs obserwacji dziecka w środowisku Montessori w Polskim Instytucie Montessori w Warszawie. Przez kilka lat jako członkini Koła Naukowego Adiutare prowadziła warsztaty dla studentów medycyny z wiedzy o zaburzeniach ze spektrum autyzmu .
W pracy z dziećmi ceni sobie przede wszystkim budowanie relacji oraz poczucie bezpieczeństwa. Ciocia Marta pragnie kształtować w swoich uczniach otwartość, indywidualizm, odwagę oraz szacunek do innych ludzi. Wdrażanie pedagogiki Montessori w pracy pozwala cioci Marcie zaszczepiać w dzieciach potrzebę poznawania świata.
Poza pracą z dziećmi ceni sobie współpracę z rodzicami, zależy jej na dobrostanie nie tylko dzieci ale także ich opiekunów, ponieważ ciocia Marta wychodzi z założenia, że szczęśliwe dzieci to szczęśliwi rodzice. Zawsze służy rada i pomocą.
Jest współautorka innowacyjnej metody Lego TUS.
Uwielbia obserwować dzieci podczas ich naturalnej aktywności.
Prywatnie uwielbia czytać dosłownie wszystko i podróżować.

lic. Kinga Radko
Nauczyciel przedszkola
Ciocia Kinga jest absolwentką studiów licencjackich o kierunku pedagogika ze specjalnością wczesnoszkolną i przedszkolną. Dalej poszerza swoją wiedzę, kontynuując naukę na studiach magisterskich oraz uczestnicząc w różnych szkoleniach. Ciocia Kinga od dzieciństwa marzyła o pracy nauczyciela. Bardzo lubi dzieci, a praca z nimi daje jej wiele satysfakcji i radości. Dla cioci Kingi najważniejsze jest to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie i aby czas tu spędzony dawał im wiele uśmiechu i pozytywnych wrażeń.
Jest osobą troskliwą i pomocną.
Ciocia w wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki

mgr Natalia Myjak
Psycholog
Terapeuta WWRD
Terapeuta wiodący dziecka
Ciocia Natalia jest absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim ze specjalizacją psychologia kliniczna i osobowości. Doświadczenie zdobywała na oddziale dziecięcym i młodzieżowym w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie. Praktykowała również pracując w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej KSM oraz prowadząc warsztaty integracyjne dla dzieci i młodzieży. Ma na swoim koncie liczne kursy i szkolenia doskonalące pracę z dziećmi. Uwielbia spędzać czas z najmłodszymi, a w najbliższej przyszłości chce zdobyć certyfikat psychoterapeuty dziecięcego. Ogromną radość sprawia jej praca z dziećmi, a szczególnie wtedy gdy widać jak rozkwitają dzięki wsparciu psychologicznemu. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i podróżować..

mgr Angelika Kowalska
Nauczyciel języka niemieckiego
Terapeuta wiodący dziecka

mgr Katarzyna Brus
Nauczyciel przedszkola
Mgr Ciocia Kasia B, jest absolwentką podyplomowych studiów na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Kocha dzieci. I jak sama twierdzi odnalazła swoją drogę życiową poprzez pracę z nimi. Efekty swego zaangażowania sprawiają jej ogromną satysfakcję.
Uważa, że bycie nauczycielem przedszkola to duże wyzwanie, odpowiedzialność, ale również niesamowita przygoda i źródło wielu pozytywnych emocji wynikających z wejścia
w relacje z drugim człowiekiem, który mimo swej fizycznej małości ma niesamowity głód poznawania siebie i otaczającego go świata.
Wyzwanie, ponieważ do żadnego dziecka nie jest dołączona instrukcja obsługi, która zawierałaby informacje dotyczące indywidualnych wzorców myślenia czy preferencji sensorycznych, każde dziecko jest po prostu orginalną osobowością.
Niesamowita przygoda to owa niecodzienność codziennych spotkań, która to wynika z konfrontacji świeżego, nieskażonego stereotypami, dziecięcego widzenia świata z perspektywą oglądu rzeczywistości widzianej oczami doświadczeń osoby dorosłej
W jej odczuciu Przedszkole jest zatem miejscem, gdzie spotykają się dwa światy: świat dziecka i świat dorosłego. Poza tym ważne jest też osobiste podejście Cioci Kasi do sprawy zaufania rodziców jakim obdarzają Nas, dzieląc się swoim największym życiowym skarbem czyli właśnie swoim dzieckiem. Powierzając Je nam w opiekę i oddając pod Nasze skrzydła przez większą część dnia tym samym okazują swoją ogromną lojalność i kredyt zaufania.
Prywatnie osoba która dobrze rozumie te odczucia będąc sama mamą dwójki dzieci- Karolka absolwenta przedszkola „Aniołek” dziś szczęśliwego już szóstoklasisty i Poli córeczki będącej w przedsionku szkoły podstawowej czyli w szkolnej zerówce.

mgr Anna Wiater
Nauczyciel przedszkola
Ciocia Ania, ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogiki w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, ze specjalnością Pedagogiki Terapeutycznej z Rehabilitacją zdobywając kwalifikacje i uprawnienia do prowadzenia pracy terapeutyczno – rehabilitacyjnej z dziećmi, z młodzieżą , a także z dorosłymi i osobami niepełnosprawnymi.
Chcąc podnieść swe kwalifikacje i poszerzyć wiedzę z zakresu rozwoju dziecka , Ciocia postanowiła kontynuować naukę kończąc studia magisterskie na kierunku Pedagogiki ze specjalnością Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej podnosząc swe kwalifikacje , zdobywając uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela w klasach I-III szkół podstawowych oraz w instytucjach edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Ciocia Ania, żadnych wyzwań się nie boi. Pracowała już jako, młodszy opiekun dziecięcy w Miejskim Zespole Żłobków w Lublinie , a także w Przedszkolu Niepublicznym w Lublinie jako Nauczyciel wspomagający.
W pracy kieruje się mottem: „ Dziecko jest księgą , którą powinniśmy czytać i w której powinniśmy pisać”- ( Peter Rosegger).
Uważa, że nauczyciel chcąc uczyć i wychowywać dzieci, musi potrafić najpierw je wysłuchać i zrozumieć , dopiero wtedy jego praca i relacja z dzieckiem daje najlepsze rezultaty wychowawcze i edukacyjne. Dziecko wie , że może Mu zaufać, zaś On wie czego potrzebuje dziecko. Podchodząc do każdego indywidualnie.
Ciocia uwielbia nowe wyzwania , dlatego też każdego dnia organizuje i urozmaica swoje zajęcia w różne ciekawe techniki i pomoce. W pracy do każdego dziecka podchodzi indywidualnie chcąc rozwijać jego pasje i coraz to nowsze ujawniające się umiejętności.
Jest osobą radosną i życzliwą, a zarazem konsekwentną i cierpliwą. Te wszystkie cechy sprawiają że dzieci czują się przy niej bezpiecznie .
Ciocia kocha zwierzęta , dlatego też w wolnych chwilach uwielbia spędzać czas ze swoim ukochanym pieskiem o imieniu Emii. Chłodne wieczory spędza z rodziną przed telewizorem lub przy grach planszowych.

mgr Beata Tubek
Terapeuta wiodący dziecka
Pomoc nauczyciela
Ciocia Beata ukończyła studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku pedagogika ze specjalizacją pedagogika rodziny z poradnictwem pedagogicznym. Kontynuując naukę, ukończyła studia licencjackie na kierunku Nauki o rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim ze specjalizacją nauczycielską gdzie uzyskała uprawnienia do nauczania wiedzy o społeczeństwie oraz wychowania do życia w rodzinie w szkołach podstawowych. Teraz jest w trakcie studiów podyplomowych z Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną (Oligofrenopedagogika). Żadnej pracy się nie boi, pracowała w Urzędzie Skarbowym i jako pedagog szkolny w Liceum i Technikum. Nadal szuka swojego miejsca na ziemi. W naszym przedszkolu pracuje od grudnia 2017. W pracy z dziećmi uważa, że podstawą jest indywidualne podejście do każdego dziecka, poczucie zaufania i bezpieczeństwa, a także empatia, czyli umiejętność wczuwania się w stan wewnętrzny dziecka tak, aby można było zrozumieć jego uczucia i zachowanie. Ciocia uważa, że empatia odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju emocjonalnym i społecznym dziecka: „Aby zrozumieć ludzi, trzeba starać się usłyszeć to, czego nigdy nie mówią i być może nigdy nie powiedzieliby” (Autor nieznany). Uwielbia zabawy ruchowe z elementami tańca i śpiewu. Ma także zdolności malarskie i wokalne. Jest osobą ciepłą, miłą i pomocną, w pracy ceni sobie dokładność, a także porządek. Ciocia jest zagorzałą czytelniczką, w wolnych chwilach pochłania książki Stephena Kinga, uwielbia spacery, placki ziemniaczane i nocne przejażdżki swoim autem.

Zhanna Pac
Pomoc nauczyciela
Opiekun medyczny
Ciocia Żanetka ukończyła Niepubliczną Medyczną Szkołę Policealną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Lublinie w specjalnościach: Opiekun Żłobkowy i Opiekun Medyczny. Bardzo lubi dzieci. Uważa że najważniejsze jest aby dzieci w przedszkolu były zadbane, bezpieczne,, samodzielne, wesołe i zadowolone z zajęć. To spokojna i zawsze niosąca pocieszenie maluchom ciocia. Obecnie opiekuje się i wspiera w zakresie medycznym cudowną dziewczynką Helenkę ale chętnie pomaga wszystkim maluchom. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i bardzo dumną ze swoich dzieci i wnuków mamusią i babcią.

mgr Dorota Pasieczna
Nauczyciel
Terapeuta wiodący dziecka
Instruktor tańca
Ciocia Dorota to sympatyczna i ciepła osoba w kontakcie z drugim człowiekiem,a w szczególności z dzieckiem.
W życiu kieruje się następującymi słowami: ,,uśmiech jest najlepszym makijażem”, co można zaobserwować w pracy oraz życiu prywatnym. Ciocia jest niezwykle pogodna i optymistycznie nastawiona do życia.Swoim podejściem i uśmiechem zaraża innych.W pracy z dziećmi skupia się przede wszystkim na rozwoju psychoruchowym oraz stymulacji prawidłowego rozwoju mowy,poprzez kreatywne zajęcia logopedyczne.

Marzena Zakrzewska
Pomoc kuchenna
Pomoc nauczycela

Anna Korczyk
Pomoc kuchenna
Pomoc nauczyciela
NASZ ZESPÓŁ W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „ANIOŁEK” W KIJANACH:

mgr Monika Czerwińska
Zastępca dyrektora przedszkola
Nauczyciel przedszkola
Logopeda
Terapeuta ręki
Z wykształcenia magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Chętnie wzbogaca swoją wiedzę poprzez różne formy aktywności doskonalenia zawodowego, jest absolwentka wielu szkoleń i kursów w zakresie metod pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ukończyła studia podyplomowe z logopedii. Posiada bogate doświadczenie w pracy na szczeblu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ciocia Monika pełni w przedszkolu funkcję zastępcy dyrektora, dba o odpowiedni tok adaptacji i bieżący kontakt z Rodzicami.
Jest uśmiechnięta, pogodna ale stanowcza i stawiająca jasne wymagania. Zawsze jednak podchodzi z dużym ciepłem i miłością do podopiecznych. Ogromne znaczenie przywiązuje do pozytywnej współpracy z rodzicami. Wyróżnia ją otwartość, komunikatywność, kreatywność oraz twórczość. W pracy z dziećmi wykorzystuje różne ciekawe techniki i formy pracy dzięki czemu potrafi je zainteresować. Dzieci każdego dnia z niecierpliwością oczekują na jej pełne niespodzianek zajęcia. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie.Jest dla dzieci nie tylko nauczycielem ale również wspierajacym przyjacielem.
W życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą córki Weroniki. Odpoczywa przy czytaniu książek i słuchaniu muzyki. Dużą przyjemność sprawia jej rysowanie oraz tworzenia scrabbookingu oraz decoupage

mgr Sylwia Styrnik
Nauczyciel przedszkola
Pedagog specjalny
Specjalista edukacji i rehabilitacji osób z ASD
Ciocia Sylwia ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna ze specjalnością
resocjalizacja, następnie ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i
przedszkolna na WSEI oraz studia podyplomowe z edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem i zespołem
Aspergera.
Ciocia Sylwia kocha swoją pracę, stara się by każde dziecko w przedszkolu czuło się bezpieczne i
szczęśliwe. Ciocia Sylwia uważa, że aby proces edukacyjny przebiegł skutecznie należy poznać
indywidualne możliwości każdego dziecka. Ciocia chce żeby każde dziecko było uśmiechnięte i
radosne, ponieważ to jest największą motywacją do dalszej pracy.

Olga Knapik
Pomoc nauczyciela
Opiekunka dziecięca
Praca z dziećmi sprawia mi wielką radość, pokłady energii i ogromną satysfakcję. Uśmiechnięte i radosne buzie dzieci są największą motywacją do działania. Punktem wyjścia w moich relacjach z dziećmi jest zbudowanie zaufania i bezpieczeństwa. Staram się wykorzystywać różne formy dziecięcej aktywności twórczej w rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym.
Nie ma nic cenniejszego jak roześmiane oczy maluszków na nasz widok.

Beata Chodun
Pomoc nauczyciela
Pomoc kuchenna
Ciocia Beatka od wielu lat z uśmiechem wita dzieci w naszym przedszkolu, dla każdego ma ciepły uścisk i wesoły żart. Dba o czystość w placówce w Kijanach, pomaga rodzicom w kwestiach drobnych formalności i wspiera swoje koleżanki podczas pracy w grupie. To dzięki niej dzieci jedzą pyszne i pięknie podane obiadki, pamięta o każdej diecie i indywidualnych upodobaniach dziecka.
Nasz zespół w Żłobku „Aniołek” w Łęcznej:

Karolina Matysek
Opiekun żłobkowy
Opiekun medyczny
Jestem Technikiem Administracji, Opiekunem Medycznym, Rejestratorką Medyczną oraz wkrótce Opiekunka Dziecięca. Od zawsze bardzo lubię dzieci dlatego też zmieniłam pracę gdyż praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Najważniejsze dla mnie jest aby dzieci w przedszkolu były odpowiednio zaopiekowane, czuły się bezpiecznie a odbierający rodzic zadowolony i uśmiechnięty.
Jestem osobą troskliwą,pogodną oraz pomocną.
W wolnych chwilach czytam,biegam, jeżdżę na rowerze oraz chodzę na Zumbę.
W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki dzieci.

Dorota Wawryszuk
Opiekun żłobkowy
Opiekun medyczny
Ciocia Dorota ukończyła Medyczną Szkołę Policealną na kierunku opiekun medyczny oraz opiekunka dziecięca.
Z dzicemi pracuje z miłości do nich i każdego dnia zachwyca się nimi jeszcze bardziej. Praca w żłobku i czas spędzony z maluszkami przynosi jej wiele radości i satysfakcji. Dla każdego kto kocha dzieci jest to najwspanialsza praca, bo dzieci dają dużo dobrego. Każdego dnia uśmiechy i uściski jakimi obdarowują, to największa nagroda za pracę. Praca z dziećmi w wieku zlobkowym to przede wszystkim stworzenie bezpiecznego środowiska pełnego miłości i radości. To także codzienny cud niezwykle dynamicznego rozwoju, ogromnych osiągnięć takich jak chodzenie, jedzenie, nauka nowych słówek oraz samodzielności. Możliwość obserwacji rozwoju naszych cudownych Cherubinków, tworzenie im warunków dążenia ku dojrzałości to naprawdę wielka radość i cudowna przygoda.
Wolne chwile Ciocia Dorota spędza z rodziną, jeździ na rowerze, tańczy i podróżuje.
SPECJALIŚCI ZAJĘĆ DODATKOWYCH I TERAPII:

mgr Agnieszka Skrzypek
Nauczyciel języka angielskiego
Oligofrenopedagog
Terapeuta ręki
Ukończyła kilka kierunków studiów zdobywając kwalifikacje w zakresie nauczania języka polskiego, języka angielskiego, sztuki, a także w zakresie terapii (oligofrenopedagogika, terapia ręki). Pracuje w naszych przedszkolach od ich powstania jako nauczyciel języka angielskiego. W swojej pracy stawia na pedagogikę zabawy i żywy kontakt z językiem, dzięki czemu co roku liczna grupa Aniołków zostaje laureatami konkursów w zakresie języka angielskiego. Pracę terapeuty rozpoczęła gdy w Przedszkolu Niepublicznym „Aniołek” w Łęcznej powstał Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Dzieci uwielbiają ją za wspaniały uśmiech, tysiące pomysłów na kreatywne i rozwijające zabawy, a także cierpliwość i wsparcie w trudnych chwilach. Pracuje również jako nauczyciel języka polskiego i wychowawca, prowadzi szkolenia dla dorosłych, jest organizatorem wypoczynku.
Prywatnie jest dumną mamą Igora, wraz z którym lubi spędzać wolny czas wędrując po górach, czytając, chodząc do teatru i słuchając muzyki.

mgr Mariusz Kozak
Nauczyciel rytmiki
Posiada wyższe wykształcenie w zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, klasy wychowania muzycznego i organów. Aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach. Od 2004 roku prowadzi zajęcia z rytmiki w lubelskich przedszkolach. W naszym przedszkolu od 2010 roku.

dr Emilia Pogoda
Neurologopeda
Pedagog
Ciocia Emilka ukończyła studia magisterskie z logopedii z audiologią i pedagogiki opiekuńczej z terapią pedagogiczną. Była słuchaczem studiów podyplomowych z neurologopedii, diagnozy i terapii dysleksji rozwojowej oraz Studium Socjoterapii i Podstaw Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W październiku 2017 roku uzyskała tytuł doktora nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki.
Ciocia jest zwolenniczką holistycznego i empatycznego podejścia do dziecka/pacjenta oraz jego opiekunów, stąd stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez krajowych i zagranicznych specjalistów.
Prywatnie mama Zosi i Niny, zafascynowana tematyką wczesnej interwencji logopedycznej oraz sportami zimowymi.

mgr Joanna Osierda-Romaniuk
Logopeda
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia polska KUL z przygotowaniem pedagogicznym oraz podyplomowych studiów logopedycznych UMCS. Od kilkunastu lat pracuję z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi. Taka praca to źródło radości i siły na każdy dzień. Aktualnie pracuję w kilku przedszkolach i prowadzę w nich terapię logopedyczną.

mgr Marek Brodowski
Pedagog
Terapeuta integracji sensorycznej
Ukończył studia magisterskie na kierunku pedagogika na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, kwalifikacyjne studia podyplomowe w zakresie nauczania przyrody na drugim etapie kształcenia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Obecnie jest w trakcie trwania studiów podyplomowych z zakresu integracji sensorycznej.
Ciągle podnosi swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.
Praca z dziećmi sprawia mu ogromną radość oraz satysfakcję. Do każdego dziecka stara się podchodzić w indywidualny sposób, bazując na jego mocnych stronach.
Dba o pozytywne relacje z dziećmi, polegające na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
W wolnych chwilach lubi wędkować, biegać, jeździć na rowerze oraz spędzać czas z rodziną.

mgr Edyta Matejek
Psycholog

mgr Beata Serafin
Fizjoterapeuta
Terapeuta metody czaszkowo-krzyżowej
Jestem magistrem fizjoterapii, ukończyłam studia magisterskie o kierunku fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Dzięki terapii manualnej pomagam moim pacjentom (zarówno dzieciom jak i dorosłym) w odzyskaniu zdrowia.
W roku 2005 ukończyłam kurs I i II stopnia terapii czaszkowo-krzyżowej /TCK/ (sacral-cranio) u Bożeny Przyjemskiej. Po skończonych kursach zaczęłam tę terapię wykonywać najpierw na rodzinie i znajomych. Swoje doświadczenie z TCK zdobywałam w Centrum Autyzmu i Centrum Integracji Sensorycznej w Lublinie, a także na turnusach rehabilitacyjnych.
Głównie trafiały do mnie dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i z porażeniem mózgowym. Pracowałam także jako wolontariuszka z nową metodą „3i”, którą stosuje się tylko w autyzmie.
Ponadto wykonuję bardzo stary masaż pochodzący z Indii „Jivaka” – wspierający równowagę ciała i umysłu. Prowadzę także ćwiczenia z osobami dorosłymi „Zdrowy Kręgosłup” oraz ćwiczenia TRE – na uwolnienie głębokiego stresu.