Kim jesteśmy

mgr Anna Skrzypek- Woźniacka

DYREKTOR DS. PEDAGOGICZNYCH

NEUROLOGOPEDA

OLIGOFRENOPEDAGOG

SPECJALISTA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECI Z AUTYZMEM I INNYMI ZABURZENIAMI ROZWOJU

Ciocia Ania ukończyła studia magisterskie z języka polskiego i logopedii, studia podyplomowe z neurologopedii, kursy kwalifikujące w zakresie zarządzania oświatą, oligofrenopedagogiki, wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju oraz wiele innych kursów, szkoleń i form kształcenia, głównie w zakresie pracy terapeutycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym, zarządzania zespołami ludzkimi. Od ponad dwudziestu lat pracuje na wszystkich poziomach edukacji, począwszy od wczesnej interwencji logopedycznej, poprzez terapię dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, po zajęcia edukacyjne z młodzieżą, a także szkolenia dla dorosłych. Zanim powstały przedszkola pracowała jako terapeuta, nauczyciel, a następnie jako inspektor ds. oświaty.

Ciocia Ania jest współwłaścicielem i dyrektorem ds. pedagogicznych Przedszkoli Niepublicznych „Aniołek”, twórcą ich programu edukacyjnego i terapeutycznego. To ona odpowiada za naszą ofertę edukacyjną i wychowawczą, dba aby każde dziecko było traktowane indywidualnie i z troską. Jest twórcą dużej części autorskich programów przedszkolnych, które realizujemy w placówce. Mówi, że najbardziej na świecie kocha dzieciaki więc praca z nimi to dla niej przyjemność i nagroda, a nie wysiłek. Wierzy w ludzi, dlatego chętnie rozmawia, słucha propozycji Rodziców i stara się aby ostateczny kształt przedszkola był efektem naszych wspólnych marzeń wcielonych w życie.

Poza pracą w przedszkolu Ciocia Ania realizuje swoje pasje pełniąc funkcję prezesa Stowarzyszenia Chorągiew Zamku w Zawieprzycach, które zajmuje się edukacją historyczną, działa na rzecz kobiet, między innymi w Klubie Kobiet z Pasją, organizuje liczne akcje charytatywne wiedząc, iż zawsze jest ktoś kto może czekać na naszą wyciągniętą z pomocą dłoń.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną równie aktywnego co ona męża i dumną mamą nastoletniego Antka, który był inspiracją do stworzenia przedszkoli. Wolny czas w jej życiu jest niezbyt częstym zjawiskiem ale kiedy tylko może czyta, pisze, gotuje, słucha muzyki, a najchętniej spotyka się z przyjaciółmi i podróżuje.

Barbara Malczak

DYREKTOR DS. ADMINISTRACYJNYCH

Ciocia Basia jest współwłaścicielem Przedszkoli Niepublicznych „Aniołek” oraz pełni w nich funkcję dyrektora ds. administracyjnych. Posiada duże doświadczenie zawodowe i kwalifikacje w zakresie zadań administracyjnych, które wykorzystuje działając dynamicznie aby wszystkie dokumenty dotyczące współpracy z urzędami, umów, płatności w naszych placówkach były zawsze czytelne dla Rodziców i gotowe na czas. To Ciocia Basia pamięta aby nigdy nie zabrakło nam rzeczy potrzebnych w przedszkolu i żebyśmy mogli korzystać z materiałów najwyższej jakości. Jest wesołą i życzliwą osobą, kocha dzieci i dba aby czuły się w naszym przedszkolu jak w domu.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą Patrycji studentki medycyny i Pawła studenta prawa. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze. Najchętniej spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.


NASZ ZESPÓŁ W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „ANIOŁEK” ŁĘCZNEJ:

mgr Katarzyna Matysiak

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Ciocia Kasia ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną oraz opiekuńczo- wychowawczą z reedukacją. Pracuje w Przedszkolu Niepublicznym „Aniołek” od początku jego istnienia. Ma otwarty umysł- wciąż podnosi swoje kwalifikacje na różnorodnych kursach w zakresie pracy w przedszkolu.  Jej specjalność to metoda ruchu rozwijającego Weroniki Scherborn, logo rytmika i metoda montessoriańska. Prowadzi w placówce badania przesiewowe dzieci do 3rż w zakresie wczesnego wykrywania autyzmu.  Zależy jej by dzieci czuły się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie. Kochają ją wszystkie Aniołki i  jest cudownym plasterkiem na wszystkie dziecięce emocje. Uważa, że w pracy pedagoga najistotniejsze jest stworzenie wzajemnej więzi zaufania, poczucie bezpieczeństwa   dziecka oraz jego harmonijny rozwój. W przedszkolu jest specjalistą ds adaptacji dzieci, a również prowadzi uwielbiane przez Aniołki zajęcia logorytmiczne.

Prywatnie jest mamą Klary i Laury- wspaniałych wychowanek naszej placówki. Uwielbia aktywnie spędzać czas, interesuje się muzyką i tańcem.

mgr Ewa Pietrzyk

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Ciocia Ewa ukończyła studia magisterskie o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Uczestniczyła także w kilku seminariach szkoleniowych  dotyczących m.in. traumy, autyzmu oraz zaburzeń w uczeniu się. W najbliższej przyszłości pragnie swoją wiedzę poszerzyć na studiach podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki. Przedszkole i szkoła podstawowa to miejsce jej praktyk studenckich, natomiast okres wakacyjny lubi spędzać z dziećmi na koloniach jako wychowawca. Ciocia Ewa uważa, że dzieci potrzebują nauczycieli z powołaniem i pasją, którzy będą ich prowadzić i pozytywnie wzmacniać w rozwoju, dlatego właśnie wybrała ten zawód. W pracy troszczy się o bezpieczeństwo dzieci, zawsze stara je wysłuchać i odpowiedzieć na ich potrzeby. Szczerość dziecięcych reakcji, radość z przebywania w przedszkolu oraz zaufanie jakim ją darzą, a także postępy w nauce to coś co daje jej olbrzymią satysfakcję i zadowolenie. W pracy i życiu jest osobą odpowiedzialną i zaangażowaną, nie boi się wyzwań. Zawsze szuka indywidualnych rozwiązań dla każdego z podopiecznych, dba aby każde dziecko było nie tylko bezpieczne lecz również szczęśliwe.

Prywatnie jest mężatką i szczęśliwą mamą  syna-Adriana. Kocha spacery nad morzem, uwielbia czytać książki zwłaszcza M. Nurowskiej.

mgr  Katarzyna Skrzypek

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

OLIGOFRENOPEDAGOG

TERAPEUTA RĘKI, ARTETERAPEUTA,
ANIMATOR KULTURY

Ciocia Kasia jest absolwentką studiów magisterskich na UMCS w Lublinie w zakresie socjologii i animacji kultury, a także studiów  podyplomowych w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz  oligofrenopedagogiki.Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć  wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, jest terapeutą ręki oraz  trenerem Sensoplastyki®. Ukończyła liczne kursy w zakresie pracy z  dziećmi i rodzicami, między innymi w zakresie technik pracy z grupą,  animacji czasu wolnego, pedagogiki zabawy, wykorzystania technik  plastycznych w pracy z dziećmi, tańców integracyjnych, rozwijania aktywności twórczej dziecka, a także wolontariatu i liczne treningi  komunikacji interpersonalnej. Pracowała jako animator kultury,  prowadziła Rodzinny Klub Aktywizacji, Kalejdoskop, organizując  warsztaty, szkolenia i akcje aktywizujące środowisko lokalne. Pracę w  przedszkolu traktuje jako realizację życiowego powołania do pracy z  najmłodszymi i wierzy, iż okres od 0-6 roku życia dziecka jest czasem  najaktywniejszego rozwoju człowieka dlatego warto szczególnie  angażować się w wychowanie dzieci w tym wieku.
Ciocia Kasia jest osobą niezwykle pomysłową organizującą zajęcia dla  dzieci w sposób kreatywny i nieszablonowy. To osoba otwarta, stara się  podążać za indywidualnym tempem rozwoju dzieci, stale wykorzystywać  naturalny potencjał rozwojowy, który tkwi w najmłodszych. Ceni sobie  współpracę z Rodzicami, podkreśla znaczenie współdziałania na  szczeblu- Rodzic- Dziecko-Nauczyciel. W swojej pracy stawia na naukę  samodzielności i kształtowanie postawy otwartej u dzieci. Interesuje  się zagadnieniami Montessori, psychologią oraz interakcjami  społecznymi, technikami plastycznymi i ekologią. W wolnych chwilach  czyta książki, gra z córkami w scrabble lub inne gry planszowe.
Prywatnie jest dumną mamą dwóch córek, absolwentek naszego przedszkola: Gabrysi i Hani. Twierdzi, że to dzieci są naszą najlepszą wizytówką.

lic Emilia Lato

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Ciocia Emilia jest absolwentką studiów pedagogicznych i od roku pracuje w naszym przedszkolu z najmłodszą grupą. Nadal rozwija swoje umiejętności na kolejnych ciekawych kursach i szkoleniach w zakresie rozwoju dzieci i pracy z nimi. Od zawsze marzyła o pracy z dziećmi i uważa pracę tę za swoje powołanie życiowe. Motto, którym w życiu kieruje się brzmi: „Nigdy nie trać nadziei”, jest osobą konsekwentną i wytrwałą- tego samego uczy swoich podopiecznych. Jest osobą radosną, kocha maluchy, a również chętnie prowadzi zajęcia dla rodziców . Dzieci od początku obdarzyły ją zaufaniem i zauważyły, iż jest to dobra ciocia do wszystkich zadań.

W życiu prywatnym ciocia Emilia jest mamusią Nadii i Kubusia chodzących do przedszkola Aniołek, wierzy w wartości rodzinne i lubi spędzać czas z najbliższymi oglądając filmy lub spacerując.

mgr Dominika Żak

FIZFOTERAPEUTA
TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
ASYSTENT INDYWIDUALNY DZIECKA
Ciocia Dominika zaczęła swoją przygodę jako wolontariusz na obozach dziecięcych, z osobami niepełnosprawnymi, następnie pracując w różnych placówkach rehabilitacyjnych z niemowlakami, dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie, młodzieżą, osobami dorosłymi. Zdobywa ciągle nową wiedzę oraz doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, co pozwala jej na odkrywanie wciąż nowych umiejętności. W swojej pracy interesuje ją holistyczne podejście do pacjenta. Wspomagając rozwój indywidualny dziecka dąży do uzyskania jego niezależności w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Jest osobą konsekwentną, otwartą na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Wolny czas spędza aktywnie podróżując, wędrując, jeżdżąc na rowerze, grając na gitarze, w zimie uwielbia morsować.
mgr Ewelina Kura

OLIGOFRENOPEDAGOG

ASYSTENT INDYWIDUALNY DZIECKA

Ciocia Ewelina jest absolwentką Wydziału Pedagogicznego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu Oligofrenopedagogiki. Doświadczenie zawodowe w obszarze pracy terapeutyczno- wychowawczej zdobywała jako nauczyciel wiodący w przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z ASD (autystycznym spektrum zaburzeń). Pełni funkcję kuratora społecznego w II Zespole Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich . Ukończyła liczne szkolenia m.in. III-stopniowy kurs z terapii behawioralnej (Stosowana Analiza Zachowania) oraz PBS (Pozytywne Wspieranie Zachowań), PECS Piramid Polska poziom I i II, Rozwijanie Kluczowych Umiejętności Komunikacyjnych, Trening Umiejętności Społecznych- terapia grupowa i indywidualna dzieci ze spektrum autyzmu. Chętnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach naukowych , które poszerzają zakres kompetencji i wiedzy niezbędnej do pracy z dziećmi. Jej ciepła i życzliwa natura sprawia, iż dzieci czują się przy niej bezpiecznie a wykorzystywane w praktyce umiejętności i wiedza, sprawiają że podopieczni szybko rozwijają swój potencjał. Podczas zajęć stara się stworzyć przyjemną i ciepłą atmosferę, a ciekawe formy zabaw, połączone z ćwiczeniami są atrakcyjne i przyjazne dzieciom.

mgr Agnieszka Tatarczak

Nauczyciel przedszkola

Ciocia Agnieszka ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z resocjalizacją na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia magisterskie na kierunku Pedagogika przedszkolna na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej. Ukończyła różne kursy m.in. z bajkoterapii, animatora zabaw dziecięcych czy arteterapii z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. W pracy kieruje się mottem : „Mów dziecku, że jest dobre i że potrafi” . W pracy pedagoga bardzo ważne jest chwalenie dziecka, wskazywanie jego mocnych stron. Utwierdzanie go w przekonaniu, że jest kimś ważnych i wartościowym. Ciocia Agnieszka interesuje się psychologią. Uwielbia czytać książki i spędzać czas z rodzina. Lubi nowe wyzwania, jest osobą pogodną i uśmiechniętą.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.

mgr Iwona Grzesiuk
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA
 
Ciocia Iwona ukończyła studia magisterskie na kierunku: pedagogika szkolno-opiekuńcza i z zakresu edukacja przedszkolna. Pracowała jako pomoc nauczyciela, instruktor ds. upowszechniania kultury i sportu, prowadziła również świetlicę dla dzieci. Ciocia Iwona uważa, że rozwój psychiczny dziecka w wieku przedszkolnym jest bardzo ważny dla jego rozwoju osobowości w dalszej edukacji szkolnej, a potem w życiu dorosłym, dlatego tak ważna jest rola nauczyciela w edukacji przedszkolnej. To nauczyciel jest jednym z najważniejszych autorytetów tego okresu rozwoju człowieka. Ciocia Iwona w wolnej chwili jest zapaloną czytelniczką, uwielbia długie wycieczki rowerowe a prywatnie szczęśliwa żona i mama synka Łukasza.

mgr Martyna Skrajnowska

NAUCZYCIEL

LOGOPEDA

ASYSTENT INDYWIDUALNY DZIECKA

Ciocia Martyna w 2012 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na kierunku filologia polska. Na drugim roku studiów pierwszego stopnia obrała specjalizację logopedia, którą z powodzeniem kontynuowała na dalszych szczeblach edukacji. W efekcie dyplom magistra dał jej uprawnienia do pracy jako logopeda w placówkach szkolnych oraz poradniach logopedycznych. Chcąc poszerzyć swoje kwalifikacje ukończyła kurs kwalifikacyjny dla czynnych zawodowo nauczycieli oraz kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców palcówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracowała jako wychowawca w Świetlicy Socjoterapeutycznej. Od 2013 roku jest pracownikiem Przedszkola Aniołek w Łęcznej.

Ciocia Martyna uważa, iż bycie nauczycielem przedszkola to duże wyzwanie, odpowiedzialność, ale również niesamowita przygoda i źródło wielu pozytywnych emocji wynikających z wejścia w relacje z drugim człowiekiem, który mimo swej małości fizycznej ma ogromny głód poznawania siebie i otaczającego świata.

Mgr Beata Tubek

Nauczyciel przedszkola

Asystent indywidualny dziecka

Asystent nauczyciela

Ciocia Beata ukończyła studia licencjackie na kierunku Nauki o rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim ze specjalizacją nauczycielską gdzie uzyskała uprawnienia do nauczania wiedzy o społeczeństwie oraz wychowania do życia w rodzinie w szkołach podstawowych. Kontynuując swoją naukę, Ciocia ukończyła studia magisterskie także na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku pedagogika ze specjalizacją pedagogika rodziny z poradnictwem pedagogicznym. Żadnej pracy się nie boi, pracowała w Urzędzie Skarbowym i jako pedagog szkolny w Liceum i Technikum. Nadal szuka swojego miejsca na ziemi. W naszym przedszkolu pracuje od grudnia 2017. W pracy z dziećmi uważa, że podstawą jest indywidualne podejście do każdego dziecka, poczucie zaufania i bezpieczeństwa, a także empatia, czyli umiejętność wczuwania się w stan wewnętrzny dziecka tak, aby można było zrozumieć jego uczucia i zachowanie. Ciocia uważa, że empatia odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju emocjonalnym i społecznym dziecka: „Aby zrozumieć ludzi, trzeba starać się usłyszeć to, czego nigdy nie mówią i być może nigdy nie powiedzieliby” (Autor nieznany). Uwielbia zabawy ruchowe z elementami tańca i śpiewu. Jest osobą ciepłą, miłą i pomocną, w pracy ceni sobie dokładność, a także porządek. Ciocia jest zagorzałą czytelniczką, w wolnych chwilach pochłania książki Stephena Kinga, uwielbia spacery, placki ziemniaczane i nocne przejażdżki swoim autem.

Mgr Anna Świtacz

Oligofrenopedagog, asystent dziecka niepełnosprawnego

Ciocia Ania ukończyła studia licencjackie Pedagogikę Specjalna oraz  studia magisterskie Pedagogikę Specjalna z edukacja wczesnoszkolną na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. W życiu  kieruje się mottem  „Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci- stara się zobaczyć ich dusze”.

W pracy z dziećmi szczególnie ważne dla mnie jest ich dobre poznanie, nawiązanie kontaktu i towarzyszenie w rozwoju oraz uśmiech w myśl cytatu „Kiedy dziecko się śmieję śmieje się cały świat” Janusz Korczak

Interesuję  się psychologia oraz naukami przyrodniczymi. Lubię w wolnej chwili czytać książki.

Cenie sobie czas spędzony z rodziną i uśmiech u innych.

Prywatnie  jestem szczęśliwa mamą córeczki Hani.

Kinga Radko

Nauczyciel popołudniowy

Ciocia Kinga obecnie jest studentką na 3 roku studiów pedagogicznych o specjalności wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od dzieciństwa marzyła o pracy nauczyciela. Bardzo lubi dzieci a praca z nimi daje jej wiele satysfakcji i radości. Dla cioci Kingi najważniejsze jest to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie i aby czas tu spędzony dawał im wiele uśmiechu.

Jest osobą troskliwą i pomocną.

Ciocia w wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki.

Zhanna Pac

PRACOWNIK OBSŁUGI

Ciocia Żanetka jest przez wszystkie dzieciaki kochana za ciepły uśmiech i pomocne ręce. To spokojna i zawsze niosąca pocieszenie maluchom ciocia. Dba o to aby nasze przedszkole było zawsze zadbane i czyste, a posiłki ciepłe i spełniające potrzeby dietetyczne. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i bardzo dumną ze swoich dzieci i wnuków mamusią i babcią.


NASZ ZESPÓŁ W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „ANIOŁEK” KIJANACH:

mgr MONIKA CZERWIŃSKA

ZASTEPCA DYREKTORA PRZEDSZKOLA

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

LOGOPEDA

Z wykształcenia magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Chętnie wzbogaca swoją wiedzę poprzez różne formy aktywności doskonalenia zawodowego, jest absolwentka wielu szkoleń i kursów w zakresie metod pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ukończyła studia podyplomowe z logopedii. Posiada bogate doświadczenie w pracy na szczeblu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ciocia Monika pełni w przedszkolu funkcję zastępcy dyrektora, dba o odpowiedni tok adaptacji i bieżący kontakt z Rodzicami.

Jest uśmiechnięta, pogodna ale stanowcza i stawiająca jasne wymagania. Zawsze jednak podchodzi z dużym ciepłem i miłością do podopiecznych. Ogromne znaczenie przywiązuje do pozytywnej współpracy z rodzicami. Wyróżnia ją otwartość, komunikatywność,  kreatywność oraz twórczość. W pracy z dziećmi wykorzystuje różne ciekawe techniki i formy pracy dzięki czemu potrafi je zainteresować. Dzieci każdego dnia z niecierpliwością oczekują na jej pełne niespodzianek zajęcia. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie.Jest dla dzieci nie tylko nauczycielem ale również wspierajacym przyjacielem.

W życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą córki Weroniki. Odpoczywa przy czytaniu książek i słuchaniu muzyki. Dużą przyjemność sprawia jej rysowanie oraz tworzenia scrabbookingu oraz decoupage

mgr Iga Wysokińska

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Ciocia Iga jest absolwentką podyplomowych kwalifikacyjnych studiów pedagogicznych na UMCS oraz studiów magisterskich na UMCS w zakresie politologii. Ponadto ukończyła liczne kursy w zakresie pracy z dziećmi, miedzy innymi w zakresie animacji czasu wolnego. Pracę w przedszkolu traktuje, jako realizację życiowego powołania do pracy z najmłodszymi. Praca z dziećmi dostarcza jej wiele radości i satysfakcji. Łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi. Jest osobą cierpliwą i opanowaną. Do pracy z najmłodszymi podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Zależy jej szczególnie na tym by dawać dzieciom ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Jest otwarta na nowe wyzwania. Ma pogodne usposobienie oraz pozytywne nastawienie do pracy.

mgr Wioleta Chodun

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Ciocia Wiola jest absolwentką studiów pedagogicznych. Ukończyła Edukację Przedszkolną i Wczesnoszkolną z Logopedią w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Już jako dziecko uwielbiała bawić się z lalkami i misiami w szkołę, dlatego też spełniła swoje marzenie.
Ciocia Wiola uwielbia pracować z dziećmi, kocha ich szczerość, bezinteresowność, indywidualność oraz najpiękniejszy uśmiech na świecie. Uwielbia tworzyć z dziećmi przeróżne prace plastyczne, które dają jej ogromną satysfakcję.Ciocia jest osobą cierpliwą, szczerą, wyrozumiałą z poczuciem humoru.Swoją ścieżkę życiową zaczęła od pracy w Szkole Podstawowej, gdzie podczas odbywania stażu, mogła przyjrzeć się bliżej pracy z dziećmi,
dostrzec ich ukryty potencjał.Prywatnie jest mamą dwóch synów Krystiana i Marcela chodzącego do naszego przedszkola. Chłopcy są dla niej najważniejsi i z nimi uwielbia spędzać wolny czas. Ponadto  kocha poznawać nowe miejsca , nowych ludzi, podróżować. W wolnych chwilach lubi zajmować się domem, słuchać dobrej muzyki oraz wy
cieczki rowerowe. Uwielbia tworzyć nowe ciekawe rzeczy sama dla siebie.

Beata Chodun

PRACOWNIK OBSŁUGI

Ciocia Beatka znana jest wśród Aniołków z ciepłego uśmiechu, dobrego serca i pysznych obiadków. Wesoła, o bardzo wysokich umiejętnościach interpersonalnych, lubiąca ludzi i kochająca dzieci. W Przedszkolu Aniołek to Super Ciocia od wszystkiego, która zawsze szybko pomoże.

 

 

 


NAUCZYCIELE ZAJĘĆ DODATKOWYCH:


mgr Agnieszka Skrzypek

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIGOFRENOPEDAGOG

TERAPEUTA RĘKI

Ukończyła kilka kierunków studiów zdobywając kwalifikacje w zakresie nauczania języka polskiego, języka angielskiego, sztuki, a także w zakresie terapii (oligofrenopedagogika, terapia ręki). Pracuje w naszych przedszkolach od ich powstania jako nauczyciel języka angielskiego. W swojej pracy stawia na pedagogikę zabawy i żywy kontakt z językiem, dzięki czemu co roku liczna grupa Aniołków zostaje laureatami konkursów w zakresie języka angielskiego. Pracę terapeuty rozpoczęła gdy w Przedszkolu Niepublicznym „Aniołek” w Łęcznej powstał Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Dzieci uwielbiają ją za wspaniały uśmiech, tysiące pomysłów na kreatywne i rozwijające zabawy, a także cierpliwość i wsparcie w trudnych chwilach. Pracuje również jako nauczyciel języka polskiego i wychowawca, prowadzi szkolenia dla dorosłych, jest organizatorem wypoczynku.

Prywatnie jest dumną mamą Igora, wraz z którym lubi spędzać wolny czas wędrując po górach, czytając, chodząc do teatru i słuchając muzyki.

mgr Mariusz Kozak

NAUCZYCIEL RYTMIKI

– posiada wyższe wykształcenie w zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, klasy wychowania muzycznego i organów. Aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach. Od 2004 roku prowadzi zajęcia z rytmiki w lubelskich przedszkolach. W naszym przedszkolu od 2010 roku.

mgr Katarzyna Jankowska

INSTRUKTOR BALETU

INSTRUKTOR TAŃCA LUDOWEGO

ANIMATOR I MANAGER KULTURY

Jest dyplomowanym instruktorem tańca, animatorem i managerem zarówno kultury jak i czasu wolnego. Skończyła też doradztwo zawodowe i personalne i lubuje się w turystyce zarówno w teorii jak i w praktyce. Podróżuje po świecie zbierając cenne doświadczenia i dzieląc się nimi z innymi. Zajmuje się edukacją dzieci w zakresie różnych form tańca. Od czasu do czasu prowadzi różnego rodzaju eventy, pozuje do zdjęć i śpiewa, a od 17 lat śpiewa i tańczy w Zespole Pieśni i Tańca “Lublin” im. Wandy Kaniorowej w Lublinie i dlatego tak uwielbia folklor, w szczególności polski. W pracy z dziećmi udaje jej się zaszczepiać w nich swoją pasję do życia i miłość do tańca. Ma doskonały kontakt z maleńkimi Aniołkami, które dzięki niej pokochały muzykę klasyczną i balet.