Kim jesteśmy

mgr Anna Skrzypek- Woźniacka

 

DYREKTOR DS. PEDAGOGICZNYCH

NEUROLOGOPEDA

OLIGOFRENOPEDAGOG

SPECJALISTA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU DZIECI Z AUTYZMEM I INNYMI ZABURZENIAMI ROZWOJU

Ciocia Ania ukończyła studia magisterskie z języka polskiego i logopedii, studia podyplomowe z neurologopedii, kursy kwalifikujące w zakresie zarządzania oświatą, oligofrenopedagogiki, wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju oraz wiele innych kursów, szkoleń i form kształcenia, głównie w zakresie pracy terapeutycznej z dziećmi w wieku przedszkolnym, zarządzania zespołami ludzkimi. Od ponad dwudziestu lat pracuje na wszystkich poziomach edukacji, począwszy od wczesnej interwencji logopedycznej, poprzez terapię dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, po zajęcia edukacyjne z młodzieżą, a także szkolenia dla dorosłych. Zanim powstały przedszkola pracowała jako terapeuta, nauczyciel, a następnie jako inspektor ds. oświaty.

Ciocia Ania jest współwłaścicielem i dyrektorem ds. pedagogicznych Przedszkoli Niepublicznych „Aniołek”, twórcą ich programu edukacyjnego i terapeutycznego. To ona odpowiada za naszą ofertę edukacyjną i wychowawczą, dba aby każde dziecko było traktowane indywidualnie i z troską. Jest twórcą dużej części autorskich programów przedszkolnych, które realizujemy w placówce. Mówi, że najbardziej na świecie kocha dzieciaki więc praca z nimi to dla niej przyjemność i nagroda, a nie wysiłek. Wierzy w ludzi, dlatego chętnie rozmawia, słucha propozycji Rodziców i stara się aby ostateczny kształt przedszkola był efektem naszych wspólnych marzeń wcielonych w życie.

Poza pracą w przedszkolu Ciocia Ania realizuje swoje pasje pełniąc funkcję prezesa Stowarzyszenia Chorągiew Zamku w Zawieprzycach, które zajmuje się edukacją historyczną, działa na rzecz kobiet, między innymi w Klubie Kobiet z Pasją, organizuje liczne akcje charytatywne wiedząc, iż zawsze jest ktoś kto może czekać na naszą wyciągniętą z pomocą dłoń.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną równie aktywnego co ona męża i dumną mamą nastoletniego Antka, który był inspiracją do stworzenia przedszkoli. Wolny czas w jej życiu jest niezbyt częstym zjawiskiem ale kiedy tylko może czyta, pisze, gotuje, słucha muzyki, a najchętniej spotyka się z przyjaciółmi i podróżuje.

Barbara Malczak

 

DYREKTOR DS. ADMINISTRACYJNYCH

Ciocia Basia jest współwłaścicielem Przedszkoli Niepublicznych „Aniołek” oraz pełni w nich funkcję dyrektora ds. administracyjnych. Posiada duże doświadczenie zawodowe i kwalifikacje w zakresie zadań administracyjnych, które wykorzystuje działając dynamicznie aby wszystkie dokumenty dotyczące współpracy z urzędami, umów, płatności w naszych placówkach były zawsze czytelne dla Rodziców i gotowe na czas. To Ciocia Basia pamięta aby nigdy nie zabrakło nam rzeczy potrzebnych w przedszkolu i żebyśmy mogli korzystać z materiałów najwyższej jakości. Jest wesołą i życzliwą osobą, kocha dzieci i dba aby czuły się w naszym przedszkolu jak w domu.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą Patrycji studentki medycyny i Pawła studenta prawa. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze. Najchętniej spędza czas z rodziną i przyjaciółmi.


NASZ ZESPÓŁ W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „ANIOŁEK” ŁĘCZNEJ:

 

mgr  Katarzyna Skrzypek

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

OLIGOFRENOPEDAGOG

TERAPEUTA RĘKI, ARTETERAPEUTA,
ANIMATOR KULTURY

Ciocia Kasia jest absolwentką studiów magisterskich na UMCS w Lublinie w zakresie socjologii i animacji kultury, a także studiów  podyplomowych w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz  oligofrenopedagogiki.Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć  wczesnego wspomagania rozwoju dzieci, jest terapeutą ręki oraz  trenerem Sensoplastyki®. Ukończyła liczne kursy w zakresie pracy z  dziećmi i rodzicami, między innymi w zakresie technik pracy z grupą,  animacji czasu wolnego, pedagogiki zabawy, wykorzystania technik  plastycznych w pracy z dziećmi, tańców integracyjnych, rozwijania aktywności twórczej dziecka, a także wolontariatu i liczne treningi  komunikacji interpersonalnej. Pracowała jako animator kultury,  prowadziła Rodzinny Klub Aktywizacji, Kalejdoskop, organizując  warsztaty, szkolenia i akcje aktywizujące środowisko lokalne. Pracę w  przedszkolu traktuje jako realizację życiowego powołania do pracy z  najmłodszymi i wierzy, iż okres od 0-6 roku życia dziecka jest czasem  najaktywniejszego rozwoju człowieka dlatego warto szczególnie  angażować się w wychowanie dzieci w tym wieku.
Ciocia Kasia jest osobą niezwykle pomysłową organizującą zajęcia dla  dzieci w sposób kreatywny i nieszablonowy. To osoba otwarta, stara się  podążać za indywidualnym tempem rozwoju dzieci, stale wykorzystywać  naturalny potencjał rozwojowy, który tkwi w najmłodszych. Ceni sobie  współpracę z Rodzicami, podkreśla znaczenie współdziałania na  szczeblu- Rodzic- Dziecko-Nauczyciel. W swojej pracy stawia na naukę  samodzielności i kształtowanie postawy otwartej u dzieci. Interesuje  się zagadnieniami Montessori, psychologią oraz interakcjami  społecznymi, technikami plastycznymi i ekologią. W wolnych chwilach  czyta książki, gra z córkami w scrabble lub inne gry planszowe. Prywatnie jest dumną mamą dwóch córek, absolwentek naszego przedszkola: Gabrysi i Hani. Twierdzi, że to dzieci są naszą najlepszą wizytówką.

mgr Jolanta Biały 

pedagog, terapeuta behawioralny, socjoterapeuta, opiekun medyczny, animator kultury

Ciocia Jola jest autorką i realizatorką alternatywnych programów profilaktyczno-wychowawczych dla dzieci i młodzieży. Doskonale sprawdza się jako koordynator, reżyser jak również aktor w Chorągwi Zamku w Zawieprzycach. Angażuje się w duża ilość projektów społecznych jako koordynator, jest autorka licznych publikacji sfinansowanych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie. W chwili obecnej Ciocia Jola kończy studia podyplomowe : Edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i zespołem Aspergera. W swojej pracy pedagogicznej stawia na niekonwencjonalne metody, pisze i opracowuję własne programy terapeutyczne bazując na kreatywności i mocnych stronach dziecka. Hasło przewodnie jej programów to cytat Janusza Korczaka, którego uważa za swojego mentora : „Pozwólmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może”. Prywatnie z zaangażowaniem oddaje się swojemu hobby czyli historii, teatrowi, ogrodnictwu i pszczelarstwu. Kursy i szkolenia: Komunikacja alternatywna PECS. Dziecięca trauma rozwojowa. Praca z dziećmi z zaburzeniami przywiązania. Zrządzanie projektami społecznymi.

Justyna Mirosław

Asystent indywidualny dziecka
Ciocia Justyna
Z zawodu jest terapeutą zajęciowym oraz opiekunką dziecięcą. Doświadczenie zawodowe zdobyła dzięki wolontariatom pracy w żłobku oraz odbyciu wielu praktyk zawodowych min. w Dziennym Ośrodku Adaptacyjnym dla Dzieci specjalnej troski w Lublinie. Uzyskała Certyfikat z Seminarium Naukowego na temat Wczesna diagnoza i terapia zaburzeń rozwoju dla rodziców diagnostów, terapeutów i pedagogów. Brała udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Jest ciepłą cierpliwą i odpowiedzialną osobą a jej pasją jest fotografia na dowód tego ukończyła Liceum Ogólnokształcące o profilu fotografia z grafiką komputerową.

Podczas swojej pracy stara się zapewnić dziecku dużo ciepła i najlepsze warunki do prawidłowego i efektywnego rozwoju przez ciekawe zabawy i urozmaicone zajęcia. Praca z dziećmi daje jej bardzo dużo radości i satysfakcji. Stara się, by każde z osobna czuło się bezpieczne i kochane. Dzięki tym cechom łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi.

lic. Kinga Radko

Nauczyciel przedszkola

Ciocia Kinga jest absolwentką studiów licencjackich o kierunku pedagogika ze specjalnością wczesnoszkolną i przedszkolną. Dalej poszerza swoją wiedzę, kontynuując naukę na studiach magisterskich oraz uczestnicząc w różnych szkoleniach. Ciocia Kinga od dzieciństwa marzyła o pracy nauczyciela. Bardzo lubi dzieci, a praca z nimi daje jej wiele satysfakcji i radości. Dla cioci Kingi najważniejsze jest to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpiecznie i aby czas tu spędzony dawał im wiele uśmiechu i pozytywnych wrażeń.

Jest osobą troskliwą i pomocną.

Ciocia w wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki

mgr Anna Wiater 

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Ciocia Ania, ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogiki w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie,  ze specjalnością Pedagogiki Terapeutycznej z Rehabilitacją zdobywając kwalifikacje i uprawnienia do prowadzenia pracy terapeutyczno – rehabilitacyjnej z dziećmi, z młodzieżą , a także z dorosłymi i osobami niepełnosprawnymi.

Chcąc podnieść swe kwalifikacje i poszerzyć wiedzę z zakresu rozwoju dziecka , Ciocia postanowiła kontynuować naukę kończąc studia magisterskie na kierunku Pedagogiki ze specjalnością Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej podnosząc swe kwalifikacje , zdobywając uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela w klasach I-III szkół podstawowych oraz w instytucjach edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Ciocia Ania,  żadnych wyzwań się nie boi. Pracowała już jako, młodszy opiekun dziecięcy w Miejskim Zespole Żłobków w Lublinie , a także w Przedszkolu Niepublicznym w Lublinie jako Nauczyciel wspomagający.

W pracy kieruje się mottem: „ Dziecko jest księgą , którą powinniśmy czytać i w której powinniśmy pisać”- ( Peter Rosegger).

Uważa, że nauczyciel chcąc uczyć i wychowywać dzieci, musi potrafić najpierw je wysłuchać i zrozumieć , dopiero wtedy  jego  praca i  relacja z dzieckiem daje najlepsze rezultaty wychowawcze i edukacyjne. Dziecko wie , że może Mu zaufać, zaś On wie  czego potrzebuje dziecko. Podchodząc do każdego indywidualnie.

Ciocia uwielbia nowe wyzwania , dlatego też każdego dnia organizuje i urozmaica swoje zajęcia w różne ciekawe techniki i pomoce. W pracy do każdego dziecka podchodzi indywidualnie chcąc rozwijać jego pasje i coraz to nowsze ujawniające się umiejętności.

Jest osobą radosną i życzliwą, a zarazem konsekwentną i cierpliwą. Te wszystkie cechy sprawiają że dzieci czują się przy niej bezpiecznie .

Ciocia  kocha zwierzęta , dlatego też w wolnych chwilach uwielbia spędzać czas ze swoim ukochanym pieskiem o imieniu Emii. Chłodne wieczory spędza z rodziną przed telewizorem  lub przy grach planszowych.

mgr Natalia Myjak

psycholog/asystent indywidualny

Ciocia Natalia jest absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim ze specjalizacją psychologia kliniczna i osobowości. Doświadczenie zdobywała na oddziale dziecięcym i młodzieżowym w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie. Praktykowała również pracując w świetlicy opiekuńczo-wychowawczej KSM oraz prowadząc warsztaty integracyjne dla dzieci i młodzieży. Ma na swoim koncie liczne kursy i szkolenia doskonalące pracę z dziećmi. Uwielbia spędzać czas z najmłodszymi, a w przyszłości chciałaby zostać psychologiem klinicznym. Ogromną radość sprawia jej praca z dziećmi, a szczególnie wtedy gdy widać jak rozkwitają dzięki wsparciu psychologicznemu. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i podróżować.

Zhanna Pac

Pomoc nauczyciela, opiekun medyczny

Ciocia Żanetka ukończyła Niepubliczną Medyczną Szkołę Policealną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Lublinie w specjalnościach: Opiekun Żłobkowy i Opiekun Medyczny. Bardzo lubi dzieci. Uważa że najważniejsze jest aby dzieci w przedszkolu były zadbane, bezpieczne,, samodzielne, wesołe i zadowolone z zajęć. To spokojna i zawsze niosąca pocieszenie maluchom ciocia. Obecnie opiekuje się i wspiera w zakresie medycznym cudowną dziewczynką Helenkę ale chętnie pomaga wszystkim maluchom. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i bardzo dumną ze swoich dzieci i wnuków mamusią i babcią.

mgr Katarzyna Brus

Mgr Ciocia Kasia B, jest absolwentką podyplomowych studiów na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Kocha dzieci. I jak sama twierdzi odnalazła swoją drogę życiową poprzez pracę z nimi. Efekty swego zaangażowania sprawiają jej ogromną satysfakcję.
            Uważa, że bycie nauczycielem przedszkola to duże wyzwanie, odpowiedzialność, ale również niesamowita  przygoda i źródło wielu pozytywnych emocji wynikających z wejścia
w relacje z drugim człowiekiem, który mimo swej fizycznej małości ma niesamowity głód poznawania siebie i otaczającego go świata. 
            Wyzwanie, ponieważ do żadnego dziecka nie jest dołączona instrukcja obsługi, która zawierałaby informacje dotyczące indywidualnych wzorców myślenia czy preferencji sensorycznych, każde dziecko jest po prostu orginalną osobowością.
            Niesamowita przygoda to owa niecodzienność codziennych spotkań, która to wynika z  konfrontacji świeżego, nieskażonego stereotypami, dziecięcego widzenia świata z perspektywą oglądu rzeczywistości widzianej oczami doświadczeń osoby dorosłej

            W jej odczuciu Przedszkole  jest zatem miejscem, gdzie spotykają się dwa światy: świat dziecka i świat dorosłego. Poza tym ważne jest też osobiste podejście Cioci Kasi do sprawy zaufania rodziców jakim obdarzają Nas, dzieląc się swoim największym życiowym skarbem  czyli właśnie swoim dzieckiem. Powierzając Je nam w opiekę i oddając pod Nasze skrzydła przez większą część dnia tym samym okazują swoją ogromną lojalność i kredyt zaufania.
Prywatnie osoba która dobrze rozumie te odczucia będąc sama mamą dwójki dzieci- Karolka absolwenta przedszkola „Aniołek” dziś szczęśliwego już szóstoklasisty i Poli córeczki będącej w przedsionku szkoły podstawowej czyli w szkolnej zerówce. 

mgr Dorota Pasieczna

Nauczyciel popołudniowy

Ciocia Dorota to sympatyczna i ciepła osoba w kontakcie z drugim człowiekiem,a w szczególności z dzieckiem.
W życiu kieruje się następującymi słowami: ,,uśmiech jest najlepszym makijażem”, co można zaobserwować w pracy oraz życiu prywatnym. Ciocia jest niezwykle pogodna i optymistycznie nastawiona do życia.Swoim podejściem i uśmiechem zaraża innych.W pracy z dziećmi skupia się przede wszystkim na rozwoju psychoruchowym oraz stymulacji prawidłowego rozwoju mowy,poprzez kreatywne zajęcia logopedyczne.

Olga Kuźmicz

Asystent dziecka z niepełnosprawnością

Ciocia Olga ukończyła studia wyższe na wydziale pielęgniarstwa.
Strażacka ochotnicza w OSP Maśluchy.
Jej pasją jest pomaganie innym, zwłaszcza dzieciom z trudnościami.
Prywatnie jest mamą dwóch skarbów z ASD , Ludwika i Fryderyka.
W wolnych chwilach czyta kryminały oraz słucha muzyki.
Uwielbia długie spacery po lesie. W kontakcie z naturą odnajduje spokój oraz harmonię.
Ciocia Olga interesuje się holistycznym podejściem do człowieka, psychologią, homeopatią oraz fitoterapią. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje do pracy z dziećmi 

Iwona Grzesiuk

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

Ciocia Iwona ukończyła studia magisterskie na kierunku: pedagogika szkolno-opiekuńcza i z zakresu edukacja przedszkolna. Pracowała jako pomoc nauczyciela, instruktor ds. upowszechniania kultury i sportu, prowadziła również świetlicę dla dzieci. Ciocia Iwona uważa, że rozwój psychiczny dziecka w wieku przedszkolnym jest bardzo ważny dla jego rozwoju osobowości w dalszej edukacji szkolnej, a potem w życiu dorosłym, dlatego tak ważna jest rola nauczyciela w edukacji przedszkolnej. To nauczyciel jest jednym z najważniejszych autorytetów tego okresu rozwoju człowieka. Ciocia Iwona w wolnej chwili jest zapaloną czytelniczką, uwielbia długie wycieczki rowerowe a prywatnie szczęśliwa żona i mama synka Łukasza.

 

Katarzyna Kowalczuk

Ciocia Kasia ukończyła terapie zajęciowa, masaż leczniczy w Studium Medycznym oraz fizjoterapię w WSSP. Pracowała Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej oraz w Specjalistycznej Przychodni dla Dzieci z Autyzmem gdzie po raz pierwszy odkryła ile radości daje jej praca z dziećmi. Chętnie bierze udział w szkoleniach i kursach dzięki którym ma możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności w zakresie pracy z dziećmi.
Jest pełna wyrozumiałości i odpowiedzialności dzięki czemu dzieci czuja się przy niej bezpiecznie a jednocześnie swobodnie.

Beata Tubek

Nauczyciel przedszkola

Asystent indywidualny dziecka

Asystent nauczyciela

Ciocia Beata ukończyła studia licencjackie na kierunku Nauki o rodzinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim ze specjalizacją nauczycielską gdzie uzyskała uprawnienia do nauczania wiedzy o społeczeństwie oraz wychowania do życia w rodzinie w szkołach podstawowych. Kontynuując swoją naukę, Ciocia ukończyła studia magisterskie także na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku pedagogika ze specjalizacją pedagogika rodziny z poradnictwem pedagogicznym. Żadnej pracy się nie boi, pracowała w Urzędzie Skarbowym i jako pedagog szkolny w Liceum i Technikum. Nadal szuka swojego miejsca na ziemi. W naszym przedszkolu pracuje od grudnia 2017. W pracy z dziećmi uważa, że podstawą jest indywidualne podejście do każdego dziecka, poczucie zaufania i bezpieczeństwa, a także empatia, czyli umiejętność wczuwania się w stan wewnętrzny dziecka tak, aby można było zrozumieć jego uczucia i zachowanie. Ciocia uważa, że empatia odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju emocjonalnym i społecznym dziecka: „Aby zrozumieć ludzi, trzeba starać się usłyszeć to, czego nigdy nie mówią i być może nigdy nie powiedzieliby” (Autor nieznany). Uwielbia zabawy ruchowe z elementami tańca i śpiewu. Jest osobą ciepłą, miłą i pomocną, w pracy ceni sobie dokładność, a także porządek. Ciocia jest zagorzałą czytelniczką, w wolnych chwilach pochłania książki Stephena Kinga, uwielbia spacery, placki ziemniaczane i nocne przejażdżki swoim autem.

Marzena Zakrzewska

Anna Korczyk

 
 

NASZ ZESPÓŁ W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM „ANIOŁEK” KIJANACH:

 

mgr MONIKA CZERWIŃSKA

ZASTEPCA DYREKTORA PRZEDSZKOLA

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

LOGOPEDA

Z wykształcenia magister pedagogiki wczesnoszkolnej. Chętnie wzbogaca swoją wiedzę poprzez różne formy aktywności doskonalenia zawodowego, jest absolwentka wielu szkoleń i kursów w zakresie metod pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ukończyła studia podyplomowe z logopedii. Posiada bogate doświadczenie w pracy na szczeblu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ciocia Monika pełni w przedszkolu funkcję zastępcy dyrektora, dba o odpowiedni tok adaptacji i bieżący kontakt z Rodzicami.

Jest uśmiechnięta, pogodna ale stanowcza i stawiająca jasne wymagania. Zawsze jednak podchodzi z dużym ciepłem i miłością do podopiecznych. Ogromne znaczenie przywiązuje do pozytywnej współpracy z rodzicami. Wyróżnia ją otwartość, komunikatywność,  kreatywność oraz twórczość. W pracy z dziećmi wykorzystuje różne ciekawe techniki i formy pracy dzięki czemu potrafi je zainteresować. Dzieci każdego dnia z niecierpliwością oczekują na jej pełne niespodzianek zajęcia. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie.Jest dla dzieci nie tylko nauczycielem ale również wspierajacym przyjacielem.

W życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą córki Weroniki. Odpoczywa przy czytaniu książek i słuchaniu muzyki. Dużą przyjemność sprawia jej rysowanie oraz tworzenia scrabbookingu oraz decoupage

mgr Małgorzata Kruszyńska

Ciocia Małgosia ukończyła historię ze specjalizacją nauczycielską na UMCS w Lublinie. Aktualnie kończy studia podyplomowe z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz edukacji i rehabilitacji osób z autyzmem i zespołem Aspergera. Praca z dziećmi sprawia jej wielką radość i satysfakcję. W wolnym czasie lubi czytać książki i podróżować. Prywatnie jest mamą dwójki uroczych chłopców: Karolka i Antosia.

Ewelina Budzyńska

Asystent nauczyciela

Ciocia Ewelina ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich z zakresu pedagogiki specjalnej. Ewelina jest ciepłą i bardzo pozytywną osobą. Dla dzieci chce być przede wszystkim wsparciem. Twierdzi, że każdy uśmiech dziecka, wspólna zabawa czy rozmowa jest wielką motywacją do pracy. Ciocia Ewelina pragnie, żeby każde dziecko rozwijało się w sympatycznej atmosferze i z radością przychodziło do przedszkola poznawać otaczający je świat. W wolnym czasie ciocia uwielbia piec słodkości oraz spędzać czas z najbliższymi.

Olga Knapik

Praca z dziećmi sprawia mi wielką radość, pokłady energii i ogromną satysfakcję. Uśmiechnięte i radosne buzie dzieci są największą motywacją do działania. Punktem wyjścia w moich relacjach z dziećmi jest zbudowanie zaufania i bezpieczeństwa. Staram się wykorzystywać różne formy dziecięcej aktywności twórczej w rozwoju intelektualnym, poznawczym, emocjonalnym i społecznym.
Nie ma nic cenniejszego jak roześmiane oczy maluszków na nasz widok.

Anna Gajowiak

Asystent żłobkowy

Ciocia Ania uwielbia spędzać czas z dziećmi, sprawiać uśmiech na małych buziach. Ciocia jest osobą bardzo wyrozumiałą, ciepłą, szczerą i uśmiechniętą. Lubi ludzi i działa w wolontariacie. Prywatnie jest mamą szczęśliwej córeczki. W wolnych chwilach czyta książki, ciągle chce się rozwijać.

Beata Chodun

Pomoc nauczyciela, pomoc kuchenna

Ciocia Beatka od wielu lat z uśmiechem wita dzieci w naszym przedszkolu, dla każdego ma ciepły uścisk i wesoły żart. Dba o czystość w placówce w Kijanach, pomaga rodzicom w kwestiach drobnych formalności i wspiera swoje koleżanki podczas pracy w grupie. To dzięki niej dzieci jedzą pyszne i pięknie podane obiadki, pamięta o każdej diecie i indywidualnych upodobaniach dziecka.

Nasz zespół w Żłobku „Aniołek” w Łęcznej

Katarzyna Matysiak

Karolina Matysek

Nauczyciel popołudniowy

Jestem Technikiem Administracji Opiekunem Medycznym,Rejestratorką Medyczną oraz wkrótce Opiekunka Dziecięca. Od zawsze bardzo lubię dzieci dlatego też zmieniłam pracę gdyż praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i radości. Najważniejsze dla mnie jest aby dzieci w przedszkolu były odpowiednio zaopiekowane, czuły się bezpiecznie a odbierający rodzic zadowolony i uśmiechnięty.

Jestem osobą troskliwą,pogodną oraz pomocną.

W wolnych chwilach czytam,biegam, jeżdżę na rowerze oraz chodzę na Zumbę.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki dzieci.

Joanna Pędzisz

Dorota Wawryszuk

SPECJALIŚCI ZAJĘĆ DODATKOWYCH I TERAPII

mgr Agnieszka Skrzypek

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIGOFRENOPEDAGOG

TERAPEUTA RĘKI

Ukończyła kilka kierunków studiów zdobywając kwalifikacje w zakresie nauczania języka polskiego, języka angielskiego, sztuki, a także w zakresie terapii (oligofrenopedagogika, terapia ręki). Pracuje w naszych przedszkolach od ich powstania jako nauczyciel języka angielskiego. W swojej pracy stawia na pedagogikę zabawy i żywy kontakt z językiem, dzięki czemu co roku liczna grupa Aniołków zostaje laureatami konkursów w zakresie języka angielskiego. Pracę terapeuty rozpoczęła gdy w Przedszkolu Niepublicznym „Aniołek” w Łęcznej powstał Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Dzieci uwielbiają ją za wspaniały uśmiech, tysiące pomysłów na kreatywne i rozwijające zabawy, a także cierpliwość i wsparcie w trudnych chwilach. Pracuje również jako nauczyciel języka polskiego i wychowawca, prowadzi szkolenia dla dorosłych, jest organizatorem wypoczynku.

Prywatnie jest dumną mamą Igora, wraz z którym lubi spędzać wolny czas wędrując po górach, czytając, chodząc do teatru i słuchając muzyki.

mgr Mariusz Kozak

NAUCZYCIEL RYTMIKI

– posiada wyższe wykształcenie w zakresie pedagogiki szkolnej i opiekuńczej, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, klasy wychowania muzycznego i organów. Aranżer, kompozytor, współtwórca audycji i bajek muzycznych dla dzieci, nauczyciel. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach. Od 2004 roku prowadzi zajęcia z rytmiki w lubelskich przedszkolach. W naszym przedszkolu od 2010 roku.

Joanna Osierda- Romaniuk

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie ep-Aniołek-651x1024.jpgdr Emilia Pogoda

NEUROLOGOPEDA

PEDAGOG

Ciocia Emilka ukończyła studia magisterskie z logopedii z audiologią i pedagogiki opiekuńczej z terapią pedagogiczną. Była słuchaczem studiów podyplomowych z neurologopedii, diagnozy i terapii dysleksji rozwojowej oraz Studium Socjoterapii i Podstaw Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W październiku 2017 roku uzyskała tytuł doktora nauk społecznych w dziedzinie pedagogiki.

Ciocia jest zwolenniczką holistycznego i empatycznego podejścia do dziecka/pacjenta oraz jego opiekunów, stąd stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez krajowych i zagranicznych specjalistów.

Prywatnie mama Zosi i Niny, zafascynowana tematyką wczesnej interwencji logopedycznej oraz sportami zimowymi.

Franciszek Domań

Wujek Franek posiada wyższe wykształcenie w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z terapią pedagogiczną, jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem i trudnościami w uczeniu się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu integracji sensorycznej oraz posiada uprawnienia do terapii i diagnozy integracji sensorycznej. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu prawidłowego rozwoju sensomotorycznego. W pracy stara się budować jak najlepsze relacje z dziećmi oraz indywidualnie podchodzić do każdego z nich.

Katarzyna Jankowska

mgr Marek Rogowski

Ukończył studia magisterskie na kierunku pedagogika na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, kwalifikacyjne studia podyplomowe w zakresie nauczania przyrody na drugim etapie kształcenia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki. Obecnie jest w trakcie trwania studiów podyplomowych z zakresu integracji sensorycznej.
Ciągle podnosi swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.
Praca z dziećmi sprawia mu ogromną radość oraz satysfakcję. Do każdego dziecka stara się podchodzić w indywidualny sposób, bazując na jego mocnych stronach.
Dba o pozytywne relacje z dziećmi, polegające na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
W wolnych chwilach lubi wędkować, biegać, jeździć na rowerze oraz spędzać czas z rodziną.

Edyta Matejek