PRENUMERATA NOWOŚCI
Belfer roku 2010

Drodzy Rodzice,

ze względów bezpieczeństwa zmieiliśmy zasady logowania na naszej stronie internetowej.

Zarejestrować się będą mogli wyłącznie Rodzice naszej placówki i otrzymaja oni unikatowe hasło, które pozwoli logować się na stronie i umozliwi ogladanie galerii i aktualności z życia przedszkola.

Aby otrzymać login i hasło należy uzupełnić ankietę u Cioć w swojej grupie.

Mamy nadzieję, że to sprawi, iż poczujecie się Państwo bezpieczniej i będziecie pewni, iż zadbalismy o bezpieczeństwo danych Waszych i Waszych dzieci.

Dyrekcja Przedszkola ANIOŁEK w Łęcznej

Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa,
nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością,
która bez przerwy się otwiera.
Jan Paweł II

Tak jak i Państwo jesteśmy rodzicami. Kochamy dzieci i wiemy, iż warto tworzyć im jak najlepsze warunki rozwoju. Dla naszych dzieci poszukiwaliśmy przedszkola, w którym będą czuły się bezpiecznie i będą otoczone przyjazną i profesjonalną opieką. Chcieliśmy by wyrastały na ludzi kochających, mądrych i wartościowych, aby przedszkole wzmacniało w nich poczucie własnej wartości, wskazywało najlepsze strony i pokazywało drogę do doskonalenia. Znalezienie takiej placówki nie było łatwe, dlatego sami chcemy stworzyć miejsce, w którym dzieci będą miały optymalne warunki rozwoju, a ich rodzice będą je pozostawiać z pewnością, że są bezpieczne i szczęśliwe.
Nasz cel, to tworzenia rodzinnego przedszkola, w którym rodzice czynnie uczestniczą w procesie wychowawczym, a dzieci otrzymują warunki i bodźce pozwalające rozwijać im się intelektualnie, emocjonalnie, fizycznie i społecznie.
"Aniołek" jest przedszkolem, w którym staramy się by powierzone naszej opiece dzieci w atmosferze bezpieczeństwa i radości kształtowały się na ludzi kreatywnych, otwartych na nowe doświadczenia i drugiego człowieka, były osobami, które potrafią znaleźć swój cel w życiu, które potrafią realizować swoje marzenia, a dzięki temu, osiągają sukces i szczęście.
Wiedząc, że okres przedszkolny w życiu dziecka kształtuje jego przyszłe dojrzałe życie, oddziałujemy na  naszych wychowanków poprzez tworzenie ciepłej, przyjaznej atmosfery, stosowanie wspierających dziecko metod pracy. W naszych działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem do dzieci. Chcemy zapewnić im opiekę i edukację, a jednocześnie wspierać rodziców w działaniach wychowawczych. Pomagamy kształtować charakter, samodzielność oraz odpowiedzialność. Wychwytujemy i rozwijamy ich predyspozycje, zdolności i zainteresowania, uczymy dzieci empatii, odpowiedniego zachowania w grupie rówieśniczej i umiejętności zachowania się w różnorodnych sytuacjach społecznych.

NASZA MISJA:
- Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo.
- Zapewniamy wszechstronny , bezpieczny i radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom.
- W naszym przedszkolu dzieci znajdują się  w atmosferze ciepła i zrozumienia, mają poczucie własnej wartości czują się kochane, akceptowane i szczęśliwe.
- Wychowujemy dzieci w oparciu o chrześcijański system wartości.
- Przestrzegamy zasad wynikających z Konwencji Praw Dziecka.
- Współpracujemy z rodzicami, wspieramy działania rodziny.
- Przygotowujemy dzieci do wyrażania emocji, do przeżywania sukcesów i radzenia sobie z porażkami.
- Zapewniamy kompetentnych i życzliwych pedagogów pracujących nowatorskimi metodami.
- Posiadamy bogata ofertę edukacyjną.

NASZA WIZJA:
Każde dziecko jest jedyne i niepowtarzalne. Każde dziecko jest bezcenną wartością.  Zapewniamy dzieciom wszechstronny, harmonijny rozwój
w poczuciu bezpieczeństwa, atmosferze miłości i radości. Przedszkole  "Aniołek" wspiera dziecko i jego rodzinę.