PRENUMERATA NOWOŚCI
Belfer roku 2010
GOŚCIE ANIOŁKA
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
LOGOWANIEDrodzy Rodzice,

ze względów bezpieczeństwa zmieiliśmy zasady logowania na naszej stronie internetowej.

Zarejestrować się będą mogli wyłącznie Rodzice naszej placówki i otrzymaja oni unikatowe hasło, które pozwoli logować się na stronie i umozliwi ogladanie galerii i aktualności z życia przedszkola.

Aby otrzymać login i hasło należy uzupełnić ankietę u Cioć w swojej grupie.

Mamy nadzieję, że to sprawi, iż poczujecie się Państwo bezpieczniej i będziecie pewni, iż zadbalismy o bezpieczeństwo danych Waszych i Waszych dzieci.

Dyrekcja Przedszkola ANIOŁEK w Łęcznej

 
 

Dzieci są wiosną rodziny i społeczeństwa,
nadzieją, która ciągle kwitnie, przyszłością,
która bez przerwy się otwiera.
Jan Paweł II

Tak jak i Państwo jesteśmy rodzicami. Kochamy dzieci i wiemy, iż warto tworzyć im jak najlepsze warunki rozwoju. Dla naszych dzieci poszukiwaliśmy przedszkola, w którym będą czuły się bezpiecznie i będą otoczone przyjazną i profesjonalną opieką. Chcieliśmy by wyrastały na ludzi kochających, mądrych i wartościowych, aby przedszkole wzmacniało w nich poczucie własnej wartości, wskazywało najlepsze strony i pokazywało drogę do doskonalenia. Znalezienie takiej placówki nie było łatwe, dlatego sami chcemy stworzyć miejsce, w którym dzieci będą miały optymalne warunki rozwoju, a ich rodzice będą je pozostawiać z pewnością, że są bezpieczne i szczęśliwe.
Nasz cel, to tworzenia rodzinnego przedszkola, w którym rodzice czynnie uczestniczą w procesie wychowawczym, a dzieci otrzymują warunki i bodźce pozwalające rozwijać im się intelektualnie, emocjonalnie, fizycznie i społecznie.
"Aniołek" jest przedszkolem, w którym staramy się by powierzone naszej opiece dzieci w atmosferze bezpieczeństwa i radości kształtowały się na ludzi kreatywnych, otwartych na nowe doświadczenia i drugiego człowieka, były osobami, które potrafią znaleźć swój cel w życiu, które potrafią realizować swoje marzenia, a dzięki temu, osiągają sukces i szczęście.
Wiedząc, że okres przedszkolny w życiu dziecka kształtuje jego przyszłe dojrzałe życie, oddziałujemy na  naszych wychowanków poprzez tworzenie ciepłej, przyjaznej atmosfery, stosowanie wspierających dziecko metod pracy. W naszych działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem do dzieci. Chcemy zapewnić im opiekę i edukację, a jednocześnie wspierać rodziców w działaniach wychowawczych. Pomagamy kształtować charakter, samodzielność oraz odpowiedzialność. Wychwytujemy i rozwijamy ich predyspozycje, zdolności i zainteresowania, uczymy dzieci empatii, odpowiedniego zachowania w grupie rówieśniczej i umiejętności zachowania się w różnorodnych sytuacjach społecznych.

NASZA MISJA:
- Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo.
- Zapewniamy wszechstronny , bezpieczny i radosny rozwój wszystkim swoim wychowankom.
- W naszym przedszkolu dzieci znajdują się  w atmosferze ciepła i zrozumienia, mają poczucie własnej wartości czują się kochane, akceptowane i szczęśliwe.
- Wychowujemy dzieci w oparciu o chrześcijański system wartości.
- Przestrzegamy zasad wynikających z Konwencji Praw Dziecka.
- Współpracujemy z rodzicami, wspieramy działania rodziny.
- Przygotowujemy dzieci do wyrażania emocji, do przeżywania sukcesów i radzenia sobie z porażkami.
- Zapewniamy kompetentnych i życzliwych pedagogów pracujących nowatorskimi metodami.
- Posiadamy bogata ofertę edukacyjną.

NASZA WIZJA:
Każde dziecko jest jedyne i niepowtarzalne. Każde dziecko jest bezcenną wartością.  Zapewniamy dzieciom wszechstronny, harmonijny rozwój
w poczuciu bezpieczeństwa, atmosferze miłości i radości. Przedszkole  "Aniołek" wspiera dziecko i jego rodzinę.