W środę 25 kwietnia w ramach Programu „KUCHCIKOWO”, nasze przedszkolaki postanowiły zrobić pyszne, zdrowe i kolorowe wiosenne kanapki. Na stołach zagościły zdrowe warzywa: sałata, ogórki, rzodkiewka, pomidory, papryka i szczypiorek, który kilka tygodni wcześniej samodzielnie posadziły. Nie zabrakło także wędliny, serów, jajek, pieczywa oraz przyborów kuchennych pomocnych w pracy. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem samodzielnie smarowały, kroiły oraz układały produkty tworząc na kanapkach bardzo ciekawe kompozycje. Przygotowane kanapki wyglądały naprawdę bardzo smakowicie, nic więc dziwnego że po tej kulinarnej przygodzie zniknęły z talerzy bardzo szybko, bo przecież każdy z nas wie, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.