Świątecznie, refleksyjnie…Tak było dnia 21.12.2016 r. w w naszym przedszkolu gdzie odbyły się Jasełka.

W świąteczną atmosferę wprowadziły nas dzieci, które śpiewały kolędy, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.

W Maryję, Józefa i Jezuska wcieliła się rodzina Michała Kustry- jednego z naszych podopiecznych.

Do kolędowania włączyli się pozostali rodzice z dziećmi oraz głowa przedszkola- Dyrekcja.

Po wspólnym kolędowaniu i życzeniach wspólnie częstowaliśmy się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, oraz pierniczkami zrobionymi kilka dni wcześniej przez dzieci.

Na pożegnanie każda rodzina otrzymała stroiki na pamiątkę, wykonane własnoręcznie przez Ciocie i dzieci.

Poniżej część zdjęć ze spotkania.